Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen külsővel még felkelhetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen külsővel még felkelhetem bárki érdeklődését a jövőben?

Figyelt kérdés

Sajna nem születtem szupermodellnek. Kicsit teltebb vagyok az átlagnál, de még nem duci. Az arcom átlagos, de a bőröm fakó, és genetikailag karikás a szemem.

Seszínű, vékonyszálú, kevés, gubancolódó hajam van, a szemöldököm viszont nagyon erős sötétbarna, naponta szednem kell. A szemem, szám átlagos, az orrom elég nagy, sajnos van pár bőrhibám is.

A hasam nem lapos, a melleim elég nagyok, emiatt nem is feszesek, a combjaim pedig összeérnek a fenekem lapos.


21l


2015. okt. 4. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy ez a néhány adat vagy? Ha igen akkor senki nem TUD!!!! érdeklödni irántad.
2015. okt. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Olyan nincs, hogy genetikailag valakinek karikás a szeme, annak oka van, ásványi anyag/vitamin hiány, kialvatlanság, betegség...stb.

2. Ha elégedetlen vagy a külsőddel, akkor változtass rajta!!!

3. Senki sem születik szupermodellnek!!!


Mellékesen hallottál arról valamit, hogy nem minden a külső? Lehet fullos külsőd, ha pl. ostoba buta liba vagy! Szóval erről csak ennyit.


Egyébként a te bajod csak annyi, hogy nincs önbizalmad, nincs önértékelésed, és kevésre tartod magad!

Ezeken mind javíthatsz, ha akarsz!


A szépség pedig mindenkinél mást jelent!

2015. okt. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nagy a melled, akkor senkit nem erdekel a smink vagy karika. De meg aa feneked se nezik! De meg a cipod se! Nalam ez van :D
2015. okt. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21 vagy még sokat fogsz változni, de igy a leírtak alapján nem tudlak megitélni. És amúgy is nem kell külsoleg tökéletes légy, elég ha átlagos vagy. Pl volt egy baratnom aki picitt dundib volt es neki is vagy mellei voltak és nem feszesek, ezek ellenére sokáig voltunk együtt. A távolság miatt úgy döntött h nem vár hanem mai napig folytatuk volna. Küldj egy fotot magarol úgy töbet tudnék mondani de csupán a leírtak alapján nekem átlagos vagy
2015. okt. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A hajaddal tudsz mit kezdeni ami az arcodon is változtat, egy jó fodrász ez esetben csodákra képes, persze ha van hajad.


A testedet pedig te magad is tudod alakítani formálni.


A férfiak sem születnek izmosnak sportos alkatúnak, azt el kell érni és meg kell tartani.

2015. okt. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, de ha nem érzed így jól magad a bőrödben akkor sokkal nehezebb lesz. Ha pedig nem érzed magad jól a bőrödben akkor változtass magadon, semmi igazán olyan kizáró okot nem írtál le amin ne lehetne változtatni/javítani.
2015. okt. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!