Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Becykeee kérdése:

Ti mit csinálnátok a helyemben? Túl reagálom? Meg mi az hogy azt írja felkeltettem az érdeklődését? Pedig megírtam neki akkor hogy tetszik.

Figyelt kérdés
Három hónappal ez előtt ismertem meg egy srácot. elkezdtünk fb beszélgetni eleinte csak a munka miatt, aztán bókolgatott, bele mélyedtem mert nekem is vonzó volt, ez ment kb 2 hétig.Aztán nem reagált az írásaimra, felhívtam és azt mondta bocsi kialakulóban van egy kapcsolata mind ezt nevetve, azonnal rá nyomtam a telefont. Nem kellet volna hogy akkor rosszul érezem magam ez miatt de rossz volt. Töröltem az ismerőseim közül.Nem kerestem ő sem engem.Gyümölcsösben dolgoztunk együtt kis nyári meló, ügye oda nem huu de dekoratívan jár az ember.Múlt hét pénteken jöttem ki az étteremből ö meg egy másik helységből és mind ketten megtoppantunk az ő arca teljes mosoly, nagyra nyílt szem,kb más fél lépésre álltunk egymástól köszöntem szia ő is szia és kikerültem. Nem foglalkoztam vele. Másnap látom facén bejelölt, vissza jelöltem.Rám írt Szia jó volt látni ma.És köszöni hogy vissza jelöltem.Kérdezte haragszom e.Mondtam már nem.De tehet egy szívességet töröljön.5 szor kért bocsánatot.Kérdezte tudunk e találkozni valahol ahol meg tudnánk e ezt beszélni. Mondtam nem.De két órán keresztül beszélgetünk ez este facén. Majd találkoztunk vasárnap is a boltnál.. motorral volt és mikor elment integetett pár másodpercig. Tegnap viszont a boltba jött be hozzám "találkozni" De ez kb 6-7 perc lehetett, megjegyezte a pénteki napot megint hogy mennyire meglepődött, de komolyan nem tudtunk beszélgetni, kérdeztem nem mer a szembe nézni? Bele nézet és el nevette magát, közben persze váltottunk pár szót,de állandóan járkált...nem nézet rám.Mondta mennem kell adok két puszit,és tartottam a fejem.Mondtam én is adok és elment.Fordult ki a kocsival mosolygos szemmel integetett.este megkérdeztem miért adott puszit? A válasz mert én kértem. Én? Erre ő: Nem emlékszem. Ennél több sem kellet töröltem az ismerőseim közül.
2015. szept. 9. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne vedd zokon, de abból amit leírtál én azt mondanám, hogy igen túlreagáltad. Nőként mondom, hogy nincs annál rosszabb, mint amikor valaki meg akarja beszélni a történteket, de a másik csak hárít.

Én a helyedben kérnék tőle egy személyes találkozót és Vele beszélném meg a dolgokat (vagyis, amit ide leírtál). Ilyenkor nem az a megoldás, hogy bedurcizva azt mondod nem haragszol, miközben én úgy látom de.

Beszélj vele normálisan.

2015. szept. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én kérjek tőle személyes találkát? Én vagyok a lány, és ő volt az aki két hónapja nevetve mondta a telefonba hogy kialakulóbán egy kapcsolat,ez nekünk nem fog menni, akkor ő nem adott nekem lehetőséget, és tegnap vártam a magyarázatot hogy talán mond valamit, de nem össze vissza mászkált,a szemembe ritkán nézet,de puszit meg add, volt azért előzmény amit két puszival nem lehet megdumálni, bármennyire is örültem neki ...Nem szórakozni akar velem újra ? Meg mi az hogy két hónap elteltével keltettem fel a figyelmét ?
2015. szept. 9. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem voltál következetes. Törölted, aztán bejelölt megint, visszajelölted. Amikor mosolygott te is mosolyogtál, puszit adtál. Szórakozik veled. Ha megdósértődtél rá, továbbra is következetesnek kellett volna maradnod. Miután barátnője lett, el kellett volna felejtened, felesleges ezt "megbeszélni". A másik csaj jobban bejött neki, néha van ilyen. Ne kattogj rajta, lépj tovább, szard le, ez a vonat már elment.
2015. szept. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az exével jött újra össze
2015. szept. 9. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!