Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit írhatnék neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit írhatnék neki, hogy felkeltsem az érdeklődését? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Abszurd dolog, vagy lehetne esélyem egy eléggé ismert magyar együttes tagjánál? Leülős helyen volt a koncert VOLTON, ezelőtt 1-2 számukat ismertem csak, de élőben nagyon jók voltak, egészen magával ragadott amit csinálnak. Végig figyeltem a tagot, vhogy azt éreztem,hogy muszáj dumálnom ezzel az emberrel és bárcsak jobban megismerhetném. Nagyon ritkán fordul elő, h ilyen erősen ezt érzem valakivel kapcsolatban:D Aztán arra lettem figyelmes, h ő is néz engem. először azt hittem rosszul látok, de elég egyértelmű volt.


A színpad mellett vt egy sörcsap ami mögött 2 ember állt. Koncert után pont láttam odamenni az énekest hozzájuk. Majd egy 2 perc elteltével felálltam hogy menjünk, aztán az egyikőjük a sörcsap mögül odaszólt h kérek e ingyen sört. Még egy rakat ember ott volt szóval eléggé meglepődtem hogy másnak nem szól, mikor jöttünk el barátnőmmel akkor sem láttam h tolonganának az emberek a sörért.


Sokat agyaltam végül bejelöltem fb-n a srácot bár sose szoktam ismeretleneket, de azt gondoltam úgysem jelöl vissza akkor miért ne. Hát néhány másodperc múlva vissza is igazolt. Szívesen írnék neki, de nyilván nem nyálas rajongó lány titulusban, hanem csak barátkozás céljából.


És a kérdésem az lenne, hogy vajon mit írhatnék szerintetek? Vagy hagyjam a fenébe? Az értelmes válaszokat előre is köszönöm! :) 19/L


2015. júl. 6. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, mivel neki is szimpi voltál, bármivel kezdhetsz, aztán úgyis beindul a beszélgetés. Nem ügy.
2015. júl. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 opened paradise ***** válasza:

Elfogadtad a sört?

Ha igen,akkor írd azt,hogy szeretnéd viszonozni eggyel.

2015. júl. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 opened paradise ***** válasza:
Amúgy melyik banda volt?
2015. júl. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mumusan ***** válasza:
Megkérdezheted hogy áll-e még a meghívása egy közös sörözésre :)
2015. júl. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
elfogadtam persze, barátnőmnek is csapoltak egy pohárral:D de nem vagyok 100% biztos hogy azért ment oda előtte hogy emiatt szóljon. mert miután eljöttünk már nyilván nem láttam mi történt, lehet mások is kaptak. csak akkor olyan fura volt mégiscsak a dolog:D szóval ilyennel nem merném indítani a beszélgetést.. egyébként we are rockstars nevű zenekarrol van szó
2015. júl. 6. 18:15
 6/8 opened paradise ***** válasza:

Az énekes?

Azt hittem meleg...de akkor nem :D


Nem baj,kezdetnek nem rossz és ha mindenki kapott,akkor az hamar ki is fog derülni.

2015. júl. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miből gondoltad hogy meleg amúgy?:D
2015. júl. 6. 18:26
 8/8 opened paradise ***** válasza:

A gesztikulációjából,meg úgy elég volt ránézni :D


Majd írd le,hogy mi lett a fejlemény! :)

2015. júl. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!