Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, akiknek duci a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akiknek duci a barátnőjük (vagy olyantól sem rettennének el)?

Figyelt kérdés

Milyen ruhákat szerettek/szeretnétek látni a barátnőtökön? Mi tetszik nektek egy ilyen alakú lányon?

Utálkozók kérlek ne írjatok, tudom, hogy sok férfinek nem jön be a duci alkat és el is fogadom, de most nem ők a célcsoportom :)


2015. okt. 4. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

En duci vagyok a parom valasza erre mehis az,hogy Semmit. Egyszeruen szeret engem es igy tetszem neki. Nem vagyok debella max 10kg felesleg van rajtam.

18/L

2015. okt. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok a hozzászólásokhoz, ilyen hozzáállással ne csodálkozzanak az itteni férfiak hogy nem találnak párt maguknak.
2015. okt. 5. 00:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugye ?
2015. okt. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
amiben jól néz ki, hát ne én öltöztessem már xd
2015. okt. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem volt már többször is picit testesebb barátnőm

az egyik állandóan trapézgatyákban járt, és imádtam :)


de szerintem még jó lehet A szabású szoknya

és olyan felsők amik a melled hangsúlyozzák a derekad helyett

2015. okt. 5. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nem duci a barátnőm, de leírnám a véleményem :)

"sok férfinek nem jön be a duci alkat"

ez így van, viszont ott a másik oldal is, hogy sok férfinak meg pont ez a vonzó!!!

nekem a nőiesen telt alak tetszik, tehát inkább legyen gömbölyűbb alakja a lánynak...

ami a legfontosabb a mosoly! tehát legyen mosolygós és ne besavanyodott "dagadt vagyok" mentalitású önsajnálatban elsüllyedt "kisgömböc"

legyen kedves mosolygós ragyogjon a kisugárzása...

volt egy ismerősöm rajta nem kevés plusz volt, mondjuk úgy jóval az egészséges határokon túl volt szerintem, VISZONT mosolygós kedves nő volt és a kisugárzása miatt pont senki nem foglalkozott azzal, hogy hány kiló...persze most nem párkapcsolati szintről beszélünk, hanem a körülötte levő emberek nem "dagadt nőként" kezelték...

olyan ruhát vegyen fel ami jól áll rajta és érezze is jól magát benne...


22F

2015. okt. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nehéz egyértelmű választ adni erre a kérdésre, mert duci és duci közt is van különbség. Mások a testarányok, máshol van "kipárnázva" kinek itt, kinek ott van több. Így aztán van, akin őrjítően jól áll a miniszoknya is, a testhez passzoló ruhák, míg másoknak még a hosszú szoknya sem előnyös, viszont észbontóan néznek ki egy egyenesszárú nadrágban, hozzá egy lezserebb, merészen dekoltált felsővel. Ez nagyon alkat és személyiségfüggő. Hogy mi tetszik a duci lányokon, ezt sosem próbáltam még megfogalmazni, sem kielemezni. Kamaszkorom óta az ilyen típusokat kedvelem, a vékonyakat észre sem vettem. Szerintem sokkal nőiesebbek.
2015. okt. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!