Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szélhámos, meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szélhámos, meg érett a szakításra? Miért hazudik? Lapátra tennétek?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban vagyok 2 éve.Több társkeresőn megfordul mondva, hogy ott beszélget a barátokkal. Közben a nők jelölgetik, mint ismerős. Állás interjún találkozott a nővel, mondja a barátom. A nő ismerősnek jelölte, nem is lenne fura, ha a nő nem a társkeresőn van. Mondta hogy törli a hívatlan jelölőket, de csak én nem látom, mivel szóltam érte. Ha rámegyek az ismerőse oldalára ott továbbra is ismeri.Fontos embernek vallja magát.Az nem is lenne baj, csak az igazat mondaná.Olyankor támad, én vagyok a nem tudom mi?Hanem szeretne , nem jönne, mondja ő. Akkor mért szívózik velem?
2015. okt. 5. 11:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, te tudod számodra mi fér bele egy kapcsolatba. Én sokkal inkább a távkapcsolat miatt szakítanék, szerintem élből halálra ítél bármilyen kapcsolatot a távolság. Egyébként is mit keres fent társkeresőn?:) Lehet közösségi oldalon is beszélgetni barátokkal...
2015. okt. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!