Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. lányok, ez mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. lányok, ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Úgy mész el a fiú mellett, hogy mosolyogsz, de nem nézel rá. Egyébként ismered, ma már beszéltetek is.

Csak normális válaszokat kérek! :)


2015. okt. 5. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Zavarban van és nem mer rád nézni, de örül, hogy a közeledben van.
2015. okt. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valami hülyeség jutott az eszébe.
2015. okt. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

pukizott, és azt remélte, hogy nem fogod érezni ha elmész mellette...:D


ember, vajon mit jelentene?! egyértelmű, hogy zavarban volt...komolyan nektek pasiknak ennyi logikátok sincs?!

2015. okt. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy zavar jele, én szoktam olvasni, és már akkor furán néznek rám, ha buszon olvasok és egy olyan részhez érek, ami megnevettet.

Volt már velem olyan, hogy valami humoros dolog történt, amin a kollégákkal nevettünk, aztán magamban vigyorogva mentem ki mosdóba, mert alig tudtam abbahagyni a nevetést, közben nem néztem senkire, mert még azt hihette volna bárki, aki szembe jött velem, hogy rajta nevetek.

2015. okt. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

A lany felenksegetol fugg de atlagos esetben ez meg nem jelent semmit. Ha felenkebb akkor jelentheti hogy kedvel de ennyibol egyaltalan nem biztos hogy egyaltalan miatgad mosolygott.

20/L

2015. okt. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!