Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén, a lányok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, a lányok mennyire értékelik, ha a fiú mindent leolvas róluk?

Figyelt kérdés

a jelenleginek a nagyjából le tudom venni, ha pl ideges. Pontosan meg tudom állapítani a rezdüléseiből, mikor mit érez. Legutóbb a munkájára hivatkozott, pedig levettem, hogy pasi probléma volt


a lányok ezt mennyire értékelik?


2015. okt. 5. 00:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Utáljuk az okos tónikat akik megpróbálják megmondani, mit érzünk. Mármint: ha ideges vagyok, az látszik. Ha valaki több együtt töltött év után minden rezdülésemből olvasni tud, az okés. De valaki akivel most ismerkedem ne akarjon már olvasni mint egy nyitott könyvet....
2015. okt. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg tudod állapítani ha valaki ideges? Hát ez fantörpikus, szuperman beájulna, mehetsz a bosszúállók közé. Had járuljak hozzá az elképesztő tudásodhoz. Ha valaki a hasát simogatja és azt mondja hogy "mmmmm", akkor ízlett neki az étel! :)
2015. okt. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy mit kezd ezekkel az információkkal. Ha bunkón az arcomba tolja és jól beolvas akkor nem szimpi. Ha kedvesen használja, azzal semmi probléma, mert azzal magam is előrébb vagyok ha segít.


Te hogyan reagálod le amikor levágsz valamit?

2015. okt. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noren1989 ***** válasza:

Eléggé zavarja őket. Úgy gondolják, hogy nem marad titkuk a pasi előtt, ami ugye viszont elsődleges szempont. Mostani barátnőmmel teljesen ugyanez van, nagyon könnyen zavarba hozom a dologgal.

26/F

2015. okt. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg tudod állapítani a rezdüléseiből, aham...hát te azután kva idegesítő lehetsz a buta általánosításaiddal. A pasi dologgal nem lehet, h csak simán beletrafáltál? Ha jót akarsz magadnak, erről szokj le, mert mindig nem fog bejönni és akkor az agyára mész a csajnak és akkor elküld a halálfa szára és akkor te leszel megsértődve.
2015. okt. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!