Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanátok, ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok, ha a barátotok nem akar sokat szexelni?

Figyelt kérdés

7 éve együtt vagyunk és régebben sokat szexeltünk aztán valamiért már most nem sőt annyira nem hogy havonta kb a barátom semmi megjegyzést nem tesz rám mint régen, mintha nem is vonzódna hozzám és már én se közeledtem felé egyébként nem tudom eldönteni mit érzek ,mert jó vele lenni de elmúlt a szenvedély nem kívánom én sem őt annyira igazából mintha már nem is tetszene mint pasi.

Nem tudom mit tegyek most 3 hónapig külföldön van és nem tudom mi lesz ,ha haza jön, na meg lenne lehetőségem más pasival szexelni de nem tudom megtegyem-e.


2015. okt. 6. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak rég vége, hagyd elmenni.
2015. okt. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Hét év az pont annyi idő, amennyi alatt a szerelem elmúlik. Ennyi idő alatt kellett volna kialakulnia annak az érzelmi kötődésnek, ami elég ahhoz, hogy akár életetek végéig együtt legyetek, ám ha ez nem történt meg, jobb, ha elengeded. De ne feledd, hogy a szerelem egy idő után mindig elmúlik, és aki folytonos szerelemre vágyik, az sosem fogja megtalálni élete párját (vagy mindig megcsalja...) De persze ez is egy lehetőség, csak társadalmilag nem a leghelyesebb.
2015. okt. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A kevés szex miatt nem feltétlenül, azért már igen, hogy sem részéről nem érzem a szerelmet, sem én nem igazán érzem. Erre a szextelenség, meg a hűtlenség gondolata csak hab a tortán.
2015. okt. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
7 év alatt minden megunható de általában hamarabb is. Szóval ez természetes. Vagy elfogadod így ,vagy ugrálsz egyik kapcsolatból a másikba,ahol ugyanez be fog következni néhány év múlva.
2015. okt. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!