Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne megtudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne megtudni, hogy akar -e valamit a pasi anélkül, hogy megkerdezned?

Figyelt kérdés
2015. szept. 27. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézz mélyen a szemébe :) ha huncutságot látsz, akkor akar valamit :3 Az is jó, hogyha kicsit közelebb lépész hozzá, mintha nem hallanád, amit mond, és így nézel a szemébe! Ha bejössz neki, akkor tetszeni fog neki a közelséged ;) 20/N
2015. szept. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Figyeld a testbeszédét. Ismered őt, vagy csak látjátok egymást?

Ez fontos. Ha csak látjátok egymást, akkor néz téged. Mindig, ha összefuttok. Ha néz, akkor tetszel neki, ezt tuti, csak nem mer kezdeményezni, vagy nem akar, mindegy Akkor kezdj vele beszélgetésbe.

ha ismeritek egymást, szoktatok beszélgetni, akkor méginkább testbeszéd. Ha akar valamit, mindenképp érdeklődő lesz veled kapcsolatban. Figyel téged, minden érdekli amit mondasz, kérdezget tőled. Mindenképp. Ha nem kérdezget, és nem túl félénk, akkor nem akar semmit. Ha akar valamit, kezdeményez beszélgetést.

ha ez meg van, és azt nem tudod eldönteni, hogy csak barátként-e, akkor valóban, nézz a szemébe. Ha a pupillája tág, akkor vonzódik hozzád, pl. Nekem most volt egy férfi, akiről csak sejtettem, hogy bejövök neki, de társaságban találkoztunk, és mivel én nem kezdtem vele beszélgetésbe, egy jó idő után látta ezt, és ő - ahogy az előző is írta, ilyen huncut nézéssel nekem szegezett egy kérdést, rólam, csak hogy beszélgessünk. És regáltam, a következő kérdésénél meg belenéztem a szemébe, és majdnem elolvadtam attól, amit láttam, ezt látod benne, ha már szerelmes. Egyszerűen belenézel,és látszik.

Egyből az ajtó felé vettem az irányt, és menekülőre fogtam volna, mert olyan érzéseket váltott ki a tekintete belőlem... de aztán még szerencsére maradtam a többiek miatt:-) uuuuuuuuuuuuuuuuu...hidd el, tudni fogod ezekből. a testbeszédnek meg nézz utána, hogy x jel, hogy tetszel a pasinak beírod a google-ba kiad rá cikkeket.

2015. szept. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!