Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélni vagy elhajtani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélni vagy elhajtani valakit akinek nem volt még párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Hallok ilyen esetek, hogy egy férfinek vagy nőnek nem volt még kapcsolata, most nem a tinikre gondolok és ezért a másik fél lapátra tette, de kérdem miért? Attól, hogy valaki tapasztalt nem lesz annyira jó és aki kezdő nem lesz minden esetben alkalmatlan, ez rengeteg dologtól függ, nem a múltbeli kapcsolatok számától. Mi van akkor, ha valaki nem egy félős vagy pszichopata vagy mentális beteg, hanem tényleg a minőségre megy és nem mindegy neki kivel van együtt, és ezért hosszú ideig keresi? Most ő is emiatt alkalmatlan, mert nem volt egy két félresikerült kapcsolata? Ilyenkor jön az a szöveg, hogy legalább tanulni lehet belőle és tapasztalni, de másként is lehet meglehet tanulni, hogy hogyan kell bánni a másikkal, mit mikor mondunk meg egyebek, mert valószínűleg nem dzsungelben vagy barlangban élte le az életét és emberek között volt.

Na meg olyat is hallok, hogy nem lesz valami élvezetes a szex, ennél nagyobb hülyeséget még életemben nem hallottam, ha két ember szereti és kívánja egymást, mi a fenét lehet elbénázni, nem kell semmilyen megfelelési kényszer, hanem csinálni, odafigyelni a másikra és beszélgetni minél többet, hogy jó a másiknak és mivel újítanák meg.


2015. okt. 6. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez ennél jóval összetettebb dolog,nem lehet ennyire leegyszerűsíteni.Van igazság abban amit írsz,de mindennek oka van és nagyon nem mindegy,hogy mi az az ok.Mindent el lehet bénázni és mindent el lehet nézni a másiknak,ez az egyéntől függ.Van aki alkalmazkodik egy másik ember igényeihez és van aki keres inkább egy másik embert,hogy ne kelljen alkalmazkodnia.

Én az alkalmazkodó típus vagyok és nem is esik nehezemre ilyennek lenni,de a másik fajtából jóval több van sajnos.

2015. okt. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy meglátod valakiben az embert, vagy nem?

Vagy jól kijöttök és megértitek egymást,hasonló értékrend,gondolkodás, világnézet,vagy nem?

Vagy van érzelem a dolgok mögött, vagy nem?

Ha ezek rendben vannak,szerintem nem számít,mennyire tapasztalt a partner, párkapcsolatok terén.

2015. okt. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez csak ürügy, nem valódi ok.
2015. okt. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, nálam már előfordult, hogy adtam esélyt, de megbántam...

Ugyanis mindazokat a dolgokat, amiket egy hosszabb párkapcsolatban, a gyakorlatban lehet megtanulni, én már mind megtanultam, az akkori párom pedig még nem... neki még új volt az, hogy minden kapcsolatban vannak konfliktusok, amiket kezelni kell; hogy össze kell csiszolódni; hogy mindig van szebb, jobb, érdekesebb a másiknál; hogy az első kudarcnál nem kell hisztizve magába fordulni, mert lesz még sok...

Olyan érzésem volt, mintha egy ovist kellene tanítgatnom, hogy hogyan kell közlekedni, miközben én már haladtam volna a saját, megszokott tempómban...

Na ezért nem ódzkodom az ilyen helyzetektől. És aki tapasztalatlan a párkapcsolatokban, az persze rávágja, hogy ó, hát ő ezeket mind tudja... lehet, hogy elméletben igen, de a gyakorlati tudás, a készségszint bizony nagyon hiányzik, ha a másik fél már előrébb tart és több tapasztalata van.

2015. okt. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ő olyan típus volt, attól én még lehetek másmilyen, nem kell mindenkit egy kalap alá venni, nem vagyunk egyformák.
2015. okt. 6. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!