Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mikor kel, mikor fekszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mikor kel, mikor fekszik, mennyi időt tölt itt a gyakorin? Van értelme ennek az egésznek?

Figyelt kérdés
2015. okt. 7. 00:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Régen sokat, most már nem sokat szerencsére.
2015. okt. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mit csinálsz helyette? Én az Fb-t untam meg és ragadtam itt :)
2015. okt. 7. 00:24
 3/18 anonim ***** válasza:
57%
Általában hajnali 1-2 közt fekszem, kelés változó. Napi pár órát töltök itt általában esténként, amikor ráérek, és amúgy van némi értelme. Önfejlesztő is valahol a segítségnyújtás, na meg humor is van bőven. Fogom a fejem sokszor...:D
2015. okt. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nincs facebookom. De egyébként elmentem dolgozni... :) Gépen én mondjuk egyéb dolgokat is csinálok a netezésen kívül... Alkotgatok ezt-azt, ez a hobbim. 3D modellezés, animáció és motion graphic.
2015. okt. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
változó volt hogy itt voltam reggel 9 től hajnal 3 ig :D
2015. okt. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
nem sokat vagyok itt
2015. okt. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Délután vagyok es este amikor van időm. Lehet fél óra de volt mar 2-3 is. Görbetükör a társadalomra, önfejlesztő, vissarant a realizmusba. Vannak érdekes kérdések, érdekes gondolatmenetet, megdöbbentő és humoros is akad jó nehány. Én a társadalomról tanulok belőle.
2015. okt. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) vajon kinek okoz örömöt minden este a folyamatos lepontozás? Szegényke, sajnállak nagyon, hogy ilyen kis buta vagy. Nem ettől leszel ám boldog
2015. okt. 7. 00:38
 9/18 opened paradise ***** válasza:

Általában 8:30,de holnap még nem kell kelnem és olyan 2-3 körül szoktam feküdni.


Estefelé nézek fel,de inkább azok miatt,akikkel beszélgetek.


A többinek...nincs.

Semmi sem...

Max ha 1-2 embernek tudok segíteni.

Amúgy semmi.

2015. okt. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én most keltem,ilyenkor szoktam itt lenni.
2015. okt. 7. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!