Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25-35 év közötti férfiak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piriiiii kérdése:

25-35 év közötti férfiak, ha távkapcsolatban éltek, mennyire igénylitek a beszélgetést online?

Figyelt kérdés
Több tíz, száz kilométeres távolság, hetente, kéthetente találkozás hétvégén. Mennyire keresitek a párotok "társaságát" az interneten?
2015. okt. 7. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden nap!De én ha kötődök valakihez,akkor inkább
2015. okt. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Napközben legalább egy üzenet,este meg 1-2 óra beszélgetés.
2015. okt. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1000 km re vagyok páromtól. Napi 3-4 sms,és 4-5 óra chat
2015. okt. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amennyire csak lehet.

Nekem eddig csak távkapcsolatom volt komolyabb és mindegyik működött évekig. Most épp elhagyott a barátnőm mert megbolondult -.-

2015. okt. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mikeXxX ***** válasza:
Szerintem az egy kapcsolat ha két ember együtt él , távkapcsolatnál úgy is valaki félre fog menni egy lánynak adják a mézes madzagot egy férfinek meg kirakják ami van így előbb utóbb szerintem biztos nem megy !
2015. okt. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, annak is, aki nem a kérdésre adott választ. :)
2015. okt. 8. 16:27
 7/7 mikeXxX ***** válasza:
ja igen bocsi a lényeg lemaradt :-) 2 ismerősnél láttam ,hogy nem megy mert kívülről talán ezt jobban látni kicsit és mind a 2 kapcsolat tönkre is ment :-( azért persze remélem még vannak akiknél ez működik is, de én nem hiszek benne a mai világban !
2015. okt. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!