Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy fiúba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba. Mit tegyek? (többnlent)

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok.De nem tudom hogy szeret-e.1.mással jár

aztán amikor szakítottak ettem az uzsit (Karácsonyi ünnepség közelében) és VALAKI megkopogtatja a vállam.Nem reagálok. Aztán megint hátra fordulok: Ah mivan? Járunk? Bár szerelmes vahyok belé,vettem egy nagy levegőt és;Fúj nem dehogy! 2.Azz hittem hogy a LEOGJOBB barátnőmbe szerelmes 3.Volt egy kirándulás és haza felé mentünk előttem ült.. Elmondta hogy kibe szerelmes! És azutáni hétfőn (azelőtt rásenézett) Elkezdett foglalkozni vele.Kicsit később tesin csaoatot kellet választanunk,és a LEGJOBB barátnőm volt a csk.A szerelmem imátkozott,Szilvi engem! Nem ez a neve... Óvodában közel álltunk egymáshoz.. Most egy szót SEM szólunk.. Mit tegyek? Lassan 4 éve szeretem...


2015. okt. 8. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Picikét kacifántos a fogalmazás.
2015. okt. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már azt sem tudtam én ki vagyok, mire a szöveg végére értem.
2015. okt. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Érthetetlen tini zagyvaság! Ha szereted lépj ne legyél kuka.
2015. okt. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mivan? Még nem vagyok tini
2015. okt. 17. 12:06
 5/6 A kérdező kommentje:
Na így visszaolvasva tényleg hülyeség
2017. aug. 31. 11:47
 6/6 A kérdező kommentje:
Mekkora barom voltam xdxdxd hamarosan toltom a 15-ot ,ugyh... 12 evesen eleg szar lehettem fogalmazasbol xdxd
2018. febr. 3. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!