Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret egy lány, de nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret egy lány, de nincs önbizalma hogy járjon velem, félénk. Hogyan bátorítsam holnap? 17ff

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok belé, nagyon tetszik az a lány kb 3-4 hónapja. Szinte minden nap dumcsizunk és flörtölünk, szemezünk és nevetünk stb... Aztán elhívtam tegnap(vasárnap) randizni, de megijedt, azt mondta hogy: ezt biztosan nem gondolod komolyan, ugyan ki akarna velem járni, én nem is vagyok szép, nem vagyok elégedett a testemmel és magammal, nem tudom elfogadni önmagam. :( Szegény bátortalan és félénk(pedig tudom hogy szeret, a barátnője mondta el!), a gond az hogy még nem volt csajom, tehát egy kissé tapasztalatlan vagyok. :P De SZERETEM őt, MINDENT megteszek azért hogy az enyém lehessen, de tényleg! :( A szívem, lelkem benne van a dologban! Mit tudtok tanács gyanánt adni, hogy ne legyen félénk, elégedett legyen a külsejével? Mert a szememben egy CSODÁLATOS, érett nő (ő 16 éves), semmi oka nincs arra hogy szégyenkezzen!
2010. márc. 15. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
a lányt nem evelinnek hívják?
2010. márc. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

21:03


Nem.

2010. márc. 15. 21:04
 3/5 anonim ***** válasza:

21.03 vagyok

ok

nehéz eset dicsérgesd mondd neki h szerinted ő a világ szebb lánya jobbat nem is kivánhatnál meg ilyenek

ez talán segítene

2010. márc. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
biztos nem evelin?
2010. márc. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

14:33


NEEEM! A neve Krisztina, tehát semmikép ez az "Evelin"!

2010. márc. 16. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!