Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy érez valamit irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy érez valamit irántam?

Figyelt kérdés
Egy csajjal randizgattam aki egy helyen pincérnő volt előtte.Mondtam neki,hogy a másik pincércsaj szokott hozni nekünk ilyen süteményeket,azt mondván hogy a ház ajándéka.Mondta,hogy ilyen nincs,azért hozza szerinte mert valaki tetszik neki a 4 fős társaságunkból.Ugyanarra a helyre ültünk be a lánnyal és ugyanaz a pincércsaj volt,mikor látta hogy a lánnyal vagyok mintha másképp viselkedett volna,zavartabb volt.Emlékszem hogy előtte is szemezgettünk,csak én nem vettem a lapot.A másik asztaltól szedte össze a kávékat és mikor felénk nézett elejtett egy poharat.Az említett lánnyal elég hamar szakítottunk,mivel túlságosan akaratos,nem tudja elfogadni ha nem adnak neki igazat és én nem fogok papucskodni.Most a másik pincércsajt szeretném elhívni egyet kávézni meg beszélgetni.Szerintetek lehet nála esélyem ezek után?
2015. okt. 12. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Mond el neki az igazat, hogy mi van és hogy mért dobtad a másikat és hívd el mit veszítesz egyszer élünk.
2015. okt. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem nem kell feltétlenül tudnia, hogy a másik csaj az ex :D
2015. okt. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!