Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek érez valamit irántam?

Szerintetek érez valamit irántam?

Figyelt kérdés
Én járok gy.tesire, és ott van egy fiú. Mindig velemkötekedik. És legutóbbi órán bementünk mondja nekem, hogy még nem is köszöntem neki. Én meg modnom: akkor szia :) és mosolygott. Az óra végén Pókfociztunk, és ellenük voltunk. Mi nyertünk, én meg mondom neki na ennyik vagytok. Ő meg mondta, hogy: jol van naa és megölelt. Meg egyfelé lakunk, és mentünk haza, izomlázta volt a lábunknak, de ő meg vitt a hátán. Nem tudom, hogy akar-e valamit vagy csak szórakozik.
2014. febr. 11. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
úristen, el akar venni feleségül
2014. febr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tetszel neki, de az is lehet, hogy csak ilyen közvetlen a stílusa. Ha ő is bejön neked, akkor haverkodj vele, aztán majd kiderül, mi lesz.
2014. febr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!