Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 175-180 cm körüli vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 175-180 cm körüli vagy magasabb lányok milyen magas srácokra vágynak leginkább?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy 182 cm-es lánnyal, aki a második randin rám mászott és elmondta hogy mennyire nem szereti hogy a legtöbb fiú alacsonyabb vagy egy magas kb vele. Persze nyilván más dolgokban is eléggé összeillettünk és egy hullámhosszon voltunk, de valahol megértem hogy egy ugyanolyan 180 cm-es lánynak nehezebb társat találnia, mint egy 160 cm-esnek.


23/F, 197 cm



2015. okt. 12. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A lányok magasságtól függetlenül a náluk magasabb fiúkat szeretik túlnyomórészt.

Persze ez nem azt jelenti, mindegyik csakis magas fiúra vágyik, de ha lenne 2 srác akik egymás másolatai mindenben, de az egyik 175, a másik 185 akkor biztosan a másodikat választanák.

2015. okt. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%

Azért már olyan magasnak sem jó lenni.Kényelmetlen,meg nem is mutat szépen.

A legideálisabb úgy 175-180cm körül van egy férfinél.

De persze,egy 182 centi magas lánytól ez érthető.

2015. okt. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2: Manapság már relatíve sok a 175 cm feletti lány és a 185 cm felett fiú.


És én hiába vagyok 197 cm és te erre hiába mondod azt hogy 185 cm felett már sok, de ettől függetlenül rengeteg-rengeteg lánynak tetszem, részben szerintem csak azért mert 2 méter magas vagyok.

2015. okt. 12. 11:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 190 cm vagyok. Ez tetszik a nőknek.
2015. okt. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

180 centi vagyok, és tényleg elég zavaró tud lenni, ha egy pasi alacsonyabb. Bár tapasztalatom szerint a pasikat általában jobban zavarja, mint engem. :)


Kérdésre válaszolva, milyenre vágyom: nem bánom, ha azért egy jelölt legalább egy magas velem - egy-két centi nem a világ, de azért mégis.

Nekem ez leginkább azért szempont, mert elég bújós vagyok, és ha én vagyok a magasabb, az úgy elég kellemetlen. Ha másért nem, azért mindig irigylem a 160 centis csajokat, hogy odadőlhetnek a pasijuk vállára, mellkasára, ha összebújva ácsorognak. :)

(Plusz szeretem a magassarkút, ami így is elég necc, de egy 170es pasi mellett meg aztán pláne. De ez már csak ilyen női dolog. :) )

2015. okt. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!