Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hány cm a minimum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hány cm a minimum bicepsz (kar) átmérő amivel elvárjátok, hogy rendelkezzen egy 180-190cm magas 20-23 éves pasi. És mennyi az ami nektek leginkább tetszik?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 17:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Hát én sose mértem. Nem feltétlenül a testalkattól függ, hogy lássak valamit egy pasiban. Ennek megfelelően többféle testalkatú pasim volt már.

Volt már kifejezetten vékony pasim is, vékony karral, volt átlagos alkatú és volt egy testépítő is, aki időnként méregette a bicepszét, de engem nem különösebben érdekelt a számadat, csak az, hogy az összhatás jó legyen. Ő pl. jöhetett azzal, hogy ekkora meg akkora a karja, tök mindegy volt, ha az pl. zavart, hogy a hasára nem figyelt ennyire, és ráhízott. De ez sem volt "szakító ok" csak ha már kérdezte, megmondtam.

Általában vicces egy lány számára, ha a fiú megszállottan el van foglalva a bicepszméretével. Nehogy még üresfejűnek gondoljanak. Mondd azt, hogy szeretsz konditerembe járni, ez még imponáló is lehet, de ilyen megszállott részletekbe nem kell belemenni. Sok lánynak tetszik, ha egy pasi edz, és ez látszik rajta, de számszerű elvárásokkal nem hiszem, hogy sokan rendelkeznének.

2009. jún. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Az én pasimnak 35-36cm a bicepsze, pont jó nekem. A minimum szerintem olyan 32-33, de ez sokmindentől függ.
2009. jún. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
21%

ilyen kérdésekat tesz fel, akkor nekem már mindegy a bicepsze. XD

amúgy ha nekem akarna bejönni a srác, akkor karcsú legyen és formás. ennyit az alkatról. tehát még véletlenül sem legyen olyan akire tipikusan azt lehet mondani hogy izmos.

de különben is 180-190 közti srácoknak nálam no chance. nem jönnek be a srácok akik jelentősebb mértékben nagyobbak tőlem. sem magasságra, sem szélességre. szóval legyen kicsi cuki vékony és formás. akkor nyerő.^^

na én biztos nem az a fajta vagyok akinek a válaszára pont kíváncsi voltál XDD

2009. jún. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Elvárni? Ha jól néz ki és nekem tetszik, akkor tök mindegy hány centi. Jól is néznék ki, ha mérleggel és centivel keresnék pasit XD Tudod, aki méregeti a pasiját, annak tuti nem jön be a pasi, mert csak valami kivetnivalót akar találni benne. Bár ezt a példát kicsit kisarkítottam. Én sose méregettem a barátomat. Vagy úgy fogadunk el valakit ahogy van vagy sehogy.
2009. jún. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Vicces ez a kérdés,ne haragudj meg érte,nem bántásból mondom.Én nem várok el ilyen téren semmit.Igazából nekem mindegy.Meg hát nagyon fontos az összhatás,hogy az illetőhöz mi illik,és mi nem.Nem ez a döntő abban,hogy tetszik-e az illető vagy nem,ennél sokkal fontosabb dolgok is vannak.Viszont nem szeretem a nagyon izmos,kigyúrt fiúkat,nekem jobban tetszenek a vékony fiúk de azért izmos fiúk.
2009. jún. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

nem sétálok szabócentivel....XD

amúgy szerintem midegy..nekem alapból nem jön be az ilyen cérnavékonyságú kar pasiknál de most érted ha teccel a karod a legutolsó rész amit észreveszek^^

a volt pasimnak is vékonyabb volt a csuklója mint nekem pedig azért én se panaszkodhatok vékonyság terén...^^

a legjobb szerintem ha megállsz a nagyon vékony és a hatalmas nagy kigyúrtállat bicepsz között°°

2009. jún. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
úristen... nem tudom, lehet, hogy bennem van a hiba, de én még sosem mértem le senki bicepszét. szerintem kövezzetek meg, de engem speciel egyáltalán nem érdekel, ameddig nem valami feltűnő véglet. és én nem szeretem a végleteket.
2009. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%
az én páromé 42-es..szerintem ez a tökéletes :D
2009. jún. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

2. válaszoló hát én 12vok és 32a bicepszem a te pasid hány éves vagy vézna?

Most mondjátok hogy hogy lehet hát úgy lehet hogy vizilabdázok

2009. jún. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
7%
Én fiú vagyok, de azért válaszolok had tudjak dicsekedni egy kicsit :P szóval az enyém most 40,5 cm de a cél egy 44-45-ös kar. 21/F
2009. jún. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!