Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a 14-22 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a 14-22 éves korosztályon belül hány éves lányok tudnák leginkább elfogadni, hogy nem vagyok magas, férfias, kigyúrt, jóképű és kik adnának vajon esélyt az ismerkedésre a külsőm ellenére?

Figyelt kérdés
Én kezdem unni, hogy minden lány felszínes, pedig én még számomra nem vonzó lányokat sem utasítok vissza, mindenkinek adnék esélyt az ismerkedésre, de úgy látom a lányok sajnos nem ilyenek.

2012. szept. 19. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
A 14 éves szűz lányok és a 22 évesen még szűz lányok.
2012. szept. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
szóval alacsony, nőies, gizda,ocsmányság vagy? csoda, hogy nem kapkodnak utánad...
2012. szept. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sehány évesek. Így jártál.
2012. szept. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azok, akiknek nem picsogsz, mint egy kislány...
2012. szept. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tehetek róla, ezt örököltem. Pedig folyamatosan edzem, sportolok is, de csak atléta alkatom van még mindig. Mondjuk vállam az legalább van azért meg a lábaim sem olyan rosszak szerintem. Folyamatosan azon vagyok, hogy kigyúrt állat legyek, még, ha nehéz is a pocsék genetikám miatt.
2012. szept. 19. 12:24
 6/10 anonim ***** válasza:

En nem tudom miert kell ennyit panaszkodni. En lany vagyok, nem csinos es nem szep, mindenkivel ismerkedem, majd csak akad valaki, nem kell annyira ragorcsolni a temara, minel jobban erolteted, annal rosszabb.

Mindenkinel be kell probalkozni valogatas nelkul. A ferfias magatartas a fontos. Egyszer megismertem egy eleg csunya fiut, de igy beszelgettunk, gondoltam mert ne, amert ronda, lehet jofej, mert en sem vagyok szep. Dehat az is ugyanezzel a temaval jott es folyamat nyafogott, hogy o senkinek sem kell, s engem kerdezgetett, hogy jo otlet lenne a megalloban ismerkednie.

Na aztan az ilyenektol menekulni tudnak, megalloban ismerkedes XD, ne hulysekedjunk mar. Ahelyett, hogy velem foglalkozott volna, inkabb nyafogott, hogy o ilyen meg olyan, de azert az elvarasai megvoltak, hogy ilyen olyan csinos not akar, engem meg le se szart.

Akkor meg fogja be a szajat es ne panaszkodjon. A legtobb ilyen pasi azt mondja, hogy nincs nagy elvarasa, aztan mikor ramutat, hogy milyen nokre vagyik, akkor meg egnek all a hajam, olyanokra, akiket meg a jokepuek is alig kapnak meg.

2012. szept. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Golan Trevize ***** válasza:

semelyik sem.

a nők ezt a fajta érettséget csak 25 éves koruk után érik el. néha még akkor sem.

2012. szept. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 VVMMvvmm ***** válasza:

A hátam borsódzik az ilyen nyavajgástól.Aki ilyen

nyafogó fiú az nem érdemel csajt!Ne a lányokat okold,

hanem fejleszd magad! törődj a külsőddel és a belsőddel is! különben a kettő között van összefüggés.

Az ember pszichoszomatikus lény.

2012. szept. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség én is ilyen vagyok. Keress szép vékony lányt, nekik tetszünk :)) csomó lánynak pl 181cm/62kg már simán tetszik sőt tökéletes. mondjuk azt el szokták várni, hogy a fiú magasabb legyen egy kicsivel, de pl ha te 170 vagy akkor keress 160centi magas lányt, szóval nálad kisebbet, hogy ne legyen nálad magasabb
2012. szept. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 VVMMvvmm ***** válasza:

Annyi baromságot leírnak egyesek.Hiszitek vagy nem

egy 2 méteres nőnek is tetszhet egy 150-160 cm férfi.

Van rá példa.

2012. szept. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!