Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Parkapcsolatban tapasztaltabba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parkapcsolatban tapasztaltabbak! Ti mar megtanultatok, hogy miben nem szabad oszintenek lenni a masikkal, sot miben kell hazudni, hogy boldog legyen a kapcsolat?

Figyelt kérdés

2015. okt. 12. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell hazudni.
2015. okt. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Megtanulni?! Nem kell hazudni és ennyi...
2015. okt. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Pár éve vagyok együtt a párommal, de nem hazudtam neki sose. Volt, hogy nem úgy mondtam ki valamit, ahogy gondoltam hanem sokkal-sokkal finomabban. De kapcsolatban hazudni mindíg rizikós.
2015. okt. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Mindig az igazat kell mondani...mert azt könnyü észben tartani!
2015. okt. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell hazudni, ha nem működik úgy a párkapcsolat, hogy őszinték vagyunk egymással, akkor annak semmi értelme és inkább keresni kell mást.
2015. okt. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A legnagyobb hiba nem kimondani az érzéseket, vagy ha valami bajunk van. Csak nem a másikat minősítve, kritizálva kell ezt megtenni, hanem mindig a SAJÁT érzéseket jelezni. Hazudni egyáltalán nem érdemes.
2015. okt. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindent őszintén elmondok neki, azt is, ha rá vagyok dühös, meg azt is, ha én csináltam rosszat, vagy ha valami nem jó nekem. Csak így maradhat tiszta és egyenes egy párkapcsolat. Hosszútávon hazugságokra építkezni nem lehet.
2015. okt. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mindig megmondom, mit akarok. Ogy minden nap szexelunk. Es sok programot szervezunk magunknak! Hazudni nincs ertelme. N
2015. okt. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha szerinted hazudni kell ahhoz, hogy valakivel boldog kapcsolatban élj, az már rég rossz. Őszintének kell lenni. Bár a túlzott őszinteség is ártalmas (gondolok itt arra, hogy pl nem kell elmondani feltétlenül hogy mennyi csinos nőt látott a buszon )
2015. okt. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolat alapja az őszinteség. Már egyetlen hazugság tönkre tehet mindent.
2015. okt. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!