Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, nektek rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, nektek rosszul esik amikor egy számotokra jó belső tulajdonságokkal rendelkező fiút/férfit beraktok a barát lista és ő úgy dönt, hogy kilép onnan?

Figyelt kérdés
Tehát 1 darabig napi szinten beszélgettetek mert azért reménykedett, de végül közli, hogy ez mégsem fekszik mert látja, hogy tényleg nem fog alakulni sehova a kapcsolat ?

2015. okt. 9. 20:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hat most hogy reagalnank? Hagy menjen
2015. okt. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem. Igazából nem is rakok senkit semmiféle barát listára, hacsak valóban nem úgy érzem, hogy ez csak barátság mindkét részről (ami baromi ritka). De ha mégis előfordul ilyen, akkor teljesen megértem, így legalább hamarabb tovább tud lépni.

De vannak, akiknek tényleg rosszulesik. Pedig nem kellene. Az ilyen "barátságok" amúgy is csak látszatbarátságok az egyik fél részéről, hisz ő mást akar.

2015. okt. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha már kezdetben nemet mondtam neki, magára vessen.
2015. okt. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Sunshinedoll ***** válasza:
88%

Hát most ha ő nem tudja értékelni a barátságom, és ezen besértődik, akkor valószínűleg mégsem volt az a jó belső tulajdonságokkal rendelkező ember, mint gondoltam, szóval menjen.

Ha a barátságom nem értékeli, nem érdemli meg a szerelmem sem.

2015. okt. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szóval.. Ha nem dughat meg, akkor onnantól, mint ember érdektelen vagyok számára?

Nem szoktam "barát listára" tenni embereket, hanem csak simán... barátaim vannak? Most akkor minden barátom "barát listás"?

Milyen ember gondolkozik így? Menjen ha akar, jobban érzem magam, ha olyanok vesznek körül, akik élveznek a közelemben lenni, nem pedig csak bizonyos dolgokra akarnak használni.

2015. okt. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, rosszulesne, hiszen egy rajongót elveszitek :) de hasonló esetben én sem barátkoznék, hiszen nem barátságot szeretnék, hanem szerelmet. Ha nincs viszonzott érdeklődés akkor el kell engedni a másikat, nem "barátsággal" sanyargatni.
2015. okt. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ha bemész a boltba, kérsz 1 kg kenyeret, ők jönnek és hoznak neked 1 kg kenyérhéjat, az is része a kenyérnek, de mégsem olyan mintha kaptál volna 1 egész kenyeret mindenestől, ezek után ugyanabba a boltba fogsz visszajárni vagy inkább mész máshová ahol azt kapsz amit kérsz ? :)
2015. okt. 10. 01:34
 8/14 A kérdező kommentje:
Az #5-ös hozzá állása is érdekes. Neked csak a "dugás" választja el a párkapcsolatot a barátságtól ? :DD
2015. okt. 10. 11:01
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem, de nem várok nagy érzelmi mélységeket olyan emberektől, akik sértett arccal azzal dobálóznak, hogy "barát listára" tették őket.

Olyanoktól sem, akik a barátságot egy csontnak (bocs, kenyérhéjnak) látják.

Milyen érzelmi extrát tudna egy ilyen ember nyújtani?

2015. okt. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mondhat nemet a kenyérhéjra. De ha elfogadja, elkezdi enni, aztán egy idő után kiköpi a pultodra bosszúból, hogy még mindig nincs kenyér, nem te vagy a rossz.
2015. okt. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!