Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy "működik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy "működik a kémia"? Mit kell olyankor éreznem, illetve mit látok a másikon?

Figyelt kérdés
Én vagyok a nő, ő a férfi, és nincs még igazán köztünk semmi, "csak" ismerkedünk, barátkozunk. Nem volt sem érintés, sem csók, és randi se, csak egy helyen dolgozunk, és jól érezzük magunkat egymás társaságában.
2015. okt. 13. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Ha hozzád ér, akkor érzed azt a szikrát. Várod, hogy lásd, hiányzik, gondolsz rá sokat. Igényled az érintéseit, a bókjait, ha ránézel mosolyogtok egymásra. Ilyesmi szerintem.
2015. okt. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Én csak a saját érzéseimről tudok beszámolni...

Amikor az első randink volt a párommal (már előzőleg ismertük egymást, de sokáig nem tekintettük egymás potenciális partnernek), akkor azt éreztem, hogy nagyon egy hullámhosszon vagyunk, és vágytam rá, hogy minél több időt tölthessek vele, hogy közelebb kerülhessünk egymáshoz. Szerettem volna minél többször megérinteni, örültem, ha mosolyogni láttam. Sajnáltam, amikor el kellett búcsúznunk, annak ellenére, hogy tudtam, hogy hamarosan találkozunk újra, szerettem volna minél inkább elodázni a búcsút. Amikor eljöttem a randiról, azt éreztem, hogy nekem ő kell!


Rajta csak annyit láttam, hogy zavarban van, de azt éreztem, hogy ő is jól érzi magát a társaságomban, hogy jólesnek neki az apró gesztusok, érintések.


A második randink hasonlóan telt, de akkor már egy picit bátrabbak, felszabadultabbak voltunk mindketten. Akkor is folyamatosan azt éreztem, mintha valami láthatatlan erő húzna felé, fizikailag és lelkileg egyaránt... Azon az estén össze is jöttünk, és azóta is együtt vagyunk, jópár hónapja.

2015. okt. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Érintés még nem volt köztünk, illetve valamikor régebben talán kétszer véletlenül (?) hozzáért a karomhoz beszélgetés közben, de én ennek nem tulajdonítottam jelentőséget, ráadásul úgy rémlik, kabátban voltam mindkétszer :-) Egyfajta önkéntelen mozdulatnak tudtam csak be.


Annyi biztos, hogy ha beszélgetünk, közben is és utána is mindig mosolyog a lelkem (ezt nem tudom másképp megfogalmazni), kellemes érzés tölt el, és ahogy elválunk, azonnal hiányzik.

Jó érzés, ha a közelemben van, és érzem, hogy húz valami oda hozzá, de nem akarok koslatni utána, ezért nem vagyok mindig a nyomában :-) Sokszor már a tudat is jó, hogy ugyanabban az épületben vagyunk.

Ha készülök valahova, és tudom, hogy ő is ott lesz, akkor olyan izgatottsággal és alapossággal készülök, mintha randira mennék, pedig lehet, csak messziről látom a tömegben :-)

Azért szeretnék tisztában lenni ezzel a fogalommal, mert egyébként külsőre nem igazán tetszik, belsőre pedig nem ismerem annyira, hogy biztos lehetnék benne, a belsője fogott meg. De akkor mi?! Akkor mi az, amit érzek?!


Róla annyit tudok elmondani, hogy amikor beszélgetünk, mindig nagyon kedves, mosolygós, de sajnos mindenkivel olyan (azért írom, hogy sajnos, mert így nem tudom eldönteni, hogy ez csak nekem szól-e, vagy egy alaptulajdonság). Mindig nagyon figyel rám beszélgetés közben, ha nem világos valami, visszakérdez, nem csak bólogat elrévedve (de hát biztos mással is így van ez). Szokott érdeklődni a facebookon, mi újság velem, vagy csak úgy ír valami látszólag jelentéktelen dologról. Ha valami rendezvényen, konferencián vagyunk, magától oda szokott jönni hozzám pár szóra, van, hogy egy alkalom alatt többször is. Vagy ha úgy jön ki, hogy szemben megyünk egymással a folyosón, akkor megállít, váltunk pár szót.


Tudom, ezek annyira semmiségek, de olyan jó lenne tudni, mi van köztünk, van-e valami egyáltalán.


Mit kellene látnom rajta, ha "lenne kémia" ?

2015. okt. 13. 13:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmit nem kellene látnod. :)

Ha bejön neked, akkor adj neki biztatást, jelezd, hogy van nálad esélye, és akkor lépni fog.

2015. okt. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!