Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha egy kapcsolatban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha egy kapcsolatban a nőnek volt több szexpartnere korábban az életben, nem a férfinak?

Figyelt kérdés
Két éve vesztettem el a szüzességem és azóta 5 lánnyal voltam, akik mind 3-8 közti sráccal voltak előttem. És mikor elmondták mindig feszengtem és inkább én is 8-10-et hazudtam, a lényeg hogy párral többet, mint ami nekik volt. Van egy ilyen bennem, hogy egy nő nem tud tisztelni olyan férfit, akinek kevesebb partnere volt, mint neki magának.
2015. okt. 14. 09:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

En sosem kerdeztem a pasiaim h hany novel voltak. Jobb ezt nem tudni ha sok-ha keves :) szamomra nem is szamit vegulis. Csak akk sem kerdezem meg.

Lenyegtelen mert ugysem jossz ra az igazra. A nok altalaban kevesebbet akarnak mondani mint ami a valosag a ferfiak pedig tobbet :)

Lenyegtelen hidd el

2015. okt. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem már az se egészséges, ha a nőnek "szexpartnere" van.
2015. okt. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2: A szexpartnert úgy értem, hogy minden ellenkező nemű, akivel valaha szexelt. Beleértve minden szerelmet, tartós kapcsolatot, stb.
2015. okt. 14. 10:09
 4/13 anonim ***** válasza:

Persze! Jó tudni ki mennyire tapasztalt.

De erre féltékenynek lenni ...

Gyerekes és felszines gondolkodásra vall.

Probáljátok már meg egymással megélni az életet! Nem elveszni a számok tengerében. Kicsinyes, hūlye dolgokból nem kell álproblémát gyártani!

Kezeljétek helyén a dolgokat!

Mi van akkor, akár, ha szebb, meg nagyobbal rendelkező volt az ex? Meg ez a nő jobban tiszteli akinek több volt!?

Kitaláltok fäszságokat és utana szøpatjátok egymást a hūlyeségekkel!

Mi is tudunk egymasról mindent! De mindennap a ma boldogságát probáljuk meg kihozni abbol amiböl lehet!

A tudást forditsd a magad hasznára! Ne butaságokon rágodj!

2015. okt. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Volt lány barátom, aki beszélgetéskor azt mondta azért nem jött össze sráccal, mert szerinte túl kevés nővel volt még.


Ismerkedtem már olyan lánnyal, akinek az igazat mondtam magamról és azért hagyta velem abba az ismerkedést, mert szerinte nem vagyok elég tapasztalt

2015. okt. 14. 10:39
 6/13 anonim ***** válasza:

Kérdező! #5-ös irásodra.


Nem benned volt a hiba!

2015. okt. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ezek miatt is vannak bennem ilyen félelmek és gátlások.
2015. okt. 14. 10:52
 8/13 anonim ***** válasza:
16%

Jól tetted, hogy kamuztál nekik, elvégre is nem tudják leellenőrizni. Ezért is motiválom arra azokat a srácokat, akik még sohasem voltak nővel, hogy az első nőjüknek kamuzzanak minimum 2-3 korábbi barátnőt/szexkapcsolatot. Egy nőt alapból taszít, ha a férfi még szüzike.


— ha még soha nem voltál nővel, kamuzz minimum 1-2 exbarátnőt, vagy 2-3 alkalmi szexkapcsolatot

— ha volt már egy nagyon komoly párkapcsolatod, kamuzz be mellé 5-6 alkalmi szexkapcsolatot

— ha volt 2-3 komolyabb kapcsolatot, kamuzz be mellé 9-10 alkalmi szexkapcsolatot


Sajnos így működik a női agy. Ha még soha nem voltál nővel és bevallod nekik, furcsának, bizarrnak fogják találni, s mint a kérdező példái is mutatják, a nők ilyenkor búcsút intenek. Vannak tehát íratlan szabályok, kegyes hazugságok, amiket nem árt elsütni, probléma úgyse lesz belőle.

2015. okt. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jav.: kapcsolatod*
2015. okt. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát furcsa fogalmaid vannak a nőkről.

Legfeljebb majd azt gondolja a csaj, hogy kell a francnak ha 3 nő után is ilyen suta!

Minek hazudozni.

2015. okt. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!