Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyet meg lehet tenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet meg lehet tenni egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szeretnék ráírni az exemre akivel már egy éve nem beszéltünk hogy hogy van mert tudom hogy nehéz időszakon ment át. Semmi másról nem lenne szó csak szeretném tudni hogy rendben van.

De nem tudom megtehetek-e egy ilyet párkapcsolatban, vagy félreérthető volna-e, a barátomnak nem tudom felhozhatnám-e a dolgot, vagy megsértődne, elveszené bennem a bizalmát. Pedig őt szeretem és nem az exemet.

Szeirntetek ráírhatok, vagy inkább ne?


2015. okt. 4. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Inkább ne írj, nem éri meg egy jó kapcsolatot kockáztatni (már, ha jó a mostani)
2015. okt. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, tökéletes pont ezért nem szeretném elveszteni a bizalmat. Pedig semmi egyébről nem lenne szó csak jó lenne tudni hogy minden rendben van-e vele.
2015. okt. 4. 23:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Emlitsd meg a parodnak a dolgot es kerdezd meg az o velemenyet. A baratod vagy megmondja hogy szerinte nem Jo otlet vagy azt mondja hogy irj neki.

18/L

2015. okt. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fish1 ***** válasza:

Mindkét pasi félreértheti.

Ha a mostani pasidnak szólsz és beleegyezik (ha elmondod neki és bízik benned, akkor nem fog gyanakodni semmire), a régi még nem biztos, hogy jól fogja venni a dolgot. Nem tudom, hogy váltatok el, de akár ellenséges is lehet, vagy bármi.

2015. okt. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Békésen váltunk el közös megegyezés alapján. Az nem érdekelne ha az exem ellenséges lenne akkor ok, nem írok neki többet de a mostani barátom túl fontos ahhoz hogy egy ilyen lehetséges félreértés miatt elveszítsem vagy ne bízzon bennem többet.
2015. okt. 4. 23:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem para, ha annyira vallalhato a beszelgetes, hogy ha a pasid elolvasna, akkor sem lenne gaz. Csak ne kezdjel vele folyamatos kommunikacioba. Szerintem.
2015. okt. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már miért ne írhatnál rá? Szabad ember vagy, azt csinálsz amit akarsz. Az exed a múltad része. Sosem értettem egyesek miért akarnak úgy csinálni mintha a múlt meg sem történt volna.
2015. okt. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy örülnék neki. S én sem írok rá. Van akinek nem gond az ilyen. Nálunk már voltak olyan dolgok, ami miatt tudja a barátom csak rontana a helyzeten ilyen dologgal. Én meg nem teszek ilyet.
2015. okt. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!