Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, melyik az a nőtípus,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, melyik az a nőtípus, akiért akár "ölni" is tudnátok?

Figyelt kérdés
Miért?

2015. okt. 14. 11:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%

8-as

Ezt tisztelettel vitatnám. Nagyon örülök ha neked/nektek még nem kellett ilyen helyzetben dönteni de igen ez a világ nem csak móka és kacagás. Lehet és sajnos elő is fordulhat olyan élethelyzet hogy dönteni kell hogy pl egy támadás során megfutamodik az ember vagy felveszi a harcot.

Az szerencsére ritkább hogy ténylegesen élet-halál harc végbemenjen de előfordult és elő is fog fordulni amíg van egy réteg aki vadásztőrrel jár szórakozóhelyekre....

És hogy a kérdezőhöz is szóljak nem az a nagy kérdés hogy kiért képes az ember "ölni" akár képletesen is hanem inkább az hogy ha arra kerül a sor kiért lenne képes akár meghalni is. Nem?

2015. okt. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Külsőleg az átlagos testalkatú, hosszú, barna (esetleg szőke) hajú lányok tetszenek, olyanok, akik lehetőleg nem magasabbak, mint én :D Előny, ha kislányos arcú, mert én is elég kölyökképű vagyok.

Ami a belső értékeket illeti, az első válaszolóhoz hasonlóan, nekem is nagyon sokat számít, ha egy lány gondoskodó, anyáskodó típusú. Persze nem azt mondom, hogy egy karót nyelt alak legyen, szóval lehessen vele jókat bulizni és hülyülni, de mivel sokszor elég gyerekes és önveszélyes vagyok, ezért megnyugtat a tudat, hogy valaki ott van mellettem és "vigyáz rám" :D Nagyon meg tudom hálálni az effajta törődést a barátaimnak is.

Az meg már csak hab a tortán, ha a zenei ízlésünk is egyező lenne és tudnánk együtt koncertekre járni :D

21/F

2015. okt. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
68%
1 Hosszú hajú,kreol bőrű 48-53kg közötti szexistennőért lehet még ölni is képes lennék!!!!
2015. okt. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szóval barátom ezért van odáig értem... Haha.
2015. okt. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyért se, ha közben meg emberileg nuku.
febr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!