Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lelki társ egyenlő a szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lelki társ egyenlő a szerelemmel?

Figyelt kérdés

Csak az lehet a lelki társad, akibe szerelmes is vagy? Vagy lehet a lelki társad a legjobb barátod is?


Honnan tudod, hogy ki a lelki társad? Mit érzel olyankor?



2015. okt. 14. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Dehogy is. Viszont aki a szerelmed, az egyben a lelki társad is. Mármint ha kölcsönös a szerelem.

Onnan tudod, hogy az esetek 90%-ban teljesen egy rugóra jár az agyatok, kimondja azt, amit gondolsz, ilyesmik.

2015. okt. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Lehetnek a lelki társak jó barátok, esetleg közeli rokonok, testvérek, szülők, akikkel nagyon szeretjük egymást, egy hullámhosszon vagyunk. Persze lehet párkapcsolat is sőt, szerintem fontos, hogy olyan legyen a párunk, akivel lelki társak is tudunk lenni.
2015. okt. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem feltétlen, de azért csak a párod a legfontosabb az életben ha a társad is!
2015. okt. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem több lelki társa is lehet az embernek. nekem csak egy van, és az tényleg a szerelmem.

csak neki mondom el a dolgaimat, ő ért meg, ő tudja mi kell nekem, tudja mit gondolok, mire vágyom, mik a céljaim, és osztozik is ezeken velem.

2015. okt. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok embernek nincs szerelme, de attól lehet jó emberi de akár állati kapcsolata akivel a legjobban érzi magát, beszélhet vele bármiről, de a vallásos embereknél az istenük sokszor a legnagyobb lelki társ.
2015. okt. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem ugyanaz a kettő. :) Én pl. szívből szeretem a párom, de ő férfi, sok a különbség és sok dolog van, amit sosem fogunk megérteni, de nem is kell. :)

Viszont a legjobb barátnőm egyben a lelki társam is. :) Nagyon szeretem őt, szinte már a családom részének tekintem, ahogy ő is engem. :) Mi is nagyon sok dologban különbözünk, de mindig támogatjuk egymást, mindent megbeszélünk, egyszerűen kötődöm hozzá. :)

2015. okt. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet ugyanaz is a kettő, de nem csak a szerelmed lehet lelki társ, több lelki társad is lehet, igen, lehet a legjobb barátod is, lehet a testvéred is, a szüleid, gyereked, tanárod...
2015. okt. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!