Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan lány aki szerete...

Van itt olyan lány aki szeretettel és szerelemmel tartozni szeretne valakihez? Aki úgy érzi hogy hiányzik valami az életéből? 18f

Figyelt kérdés

Lehetőleg 18 év felettiek írjanak. Vagy olyan lány aki nem függ senkitől és önálló döntéssel rendelkezik.

Egy komoly kapcsolatot szeretnék. Szeretni szeretnék egy olyan lányt aki arra vágyik hogy szeressék őt. Aki tartozni szeretne valakihez. Aki egy szebb életre vágyik. Aki mindennapjait szeretné azzal az emberrel tölteni aki nagyon szereti őt. Akivel kölcsönösen szerelemmel és szeretettel megbecsüljük egymást. Aki esetleg nem a partizásról hanem egy szeretetkapcsolatról, egy közös életről álmodik. Szeretnék egy olyan lányt aki olyan mint a testvérem,a legjobb barátom,és a szerelmem egyben akit tiszta szívből szerethetek és tartozhatok hozzá. Szeretnék egy olyan lányt akiben megbízhatok. Ha elesett vagy kilátástalan az életed akkor segítek,legyen ez bármilyen lelki/anyagi válság(AKÁRMI!)Az igazi kitartó szeretet amúgy is a bajban mutatkozik meg. Nem számít a külső sem soványság/kövérség. Nem érdekel a felszínesség. Egy komoly kapcsolat nem a felszínességen alapszik. Nem számít a múltad sem. Van egy kis családi vállalkozásunk, hogyha esetleg nincs munkád azt is meg lehetne oldani. Hogyha nincs hol laknod, arra is van lehetőség. Nyitott és szerető a családom. Hogyha egy olyan emberre vágysz aki a bajban a támaszod lesz,kitart hűségesen melletted akkor írj nekem. És adjunk egymásnak egy esélyt.



2014. máj. 1. 19:07
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
52%
Ez melyik Disney mesefilm?
2014. máj. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
Az élet néha mesés is lehet! :) Én hiszek abban hogy megtalálom azt a lányt akivel boldog lehetek! :)
2014. máj. 1. 20:32
 3/52 A kérdező kommentje:
Bővebben magamról: Szeretem a természetet, a művészetet,az alkotást, az állatokat, a jó filmeket,könyveket,szeretek főzni,beszélgetni,filozofálni, szeretem a természettudományokat, a csillagászatot, az elgondolkodtató sci-fi-ket,érdekel a teológia. Hiszek a lélekvándorlásban, ezért erkölcsi lacto-ovo vegetáriánus vagyok.Foglalkoztat az állat és környezetvédelem. Pszichológus szeretnék lenni mert érdekel a szakma,különösen szeretnék segíteni majd az online szerepjáték, egyéb játék, internetfüggőkön. Szeretek embereken segíteni,beszélgetni velük. Jelenleg sütödénk van,sütiket csinálunk. :) És szeretem a tartalmas programokat. :) Szeretem az életet :) Az életemből már csak egy társ hiányzik. :) Keresztény vagyok és hiszek Istenben. :) Vidéken lakok. :)
2014. máj. 1. 20:43
 4/52 anonim ***** válasza:
Ijajjj és élőben ez miért nem megy? Menj el szórakozni, beülni barátokkal pl. kocsmába vagy bárba (nem csak alkoholista, primitív lányok járnak oda) :)
2014. máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
Minden lehetőséget megragadok arra hogy megtaláljam a páromat. Ebbe beletartozik az internetet is. Én is jobban szeretem a személyes ismerkedést :) De miért ne lehetne interneten ismerkedni? Ide is nagyon sok jó ember ír! Hátha! :)
2014. máj. 1. 22:16
 6/52 anonim válasza:
Tudod az ilyen férfiak nagyon ritkák,de ha te tényleg ilyen vagy,akkor egyszer majd rátalálsz egy odaadó és hűséges barátnőre ha eljön az ideje :)
2014. máj. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
Óóóó még nem írt Neked privátot senki? :D
2014. máj. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
Kedves 54%-os hogyha frusztrációt vált ki belőled a kérdésem akkor nagyon sajnálom. Idézem az összes válaszod: "Ez melyik Disney mesefilm?" "Ijajjj és élőben ez miért nem megy? Menj el szórakozni, beülni barátokkal pl. kocsmába vagy bárba (nem csak alkoholista, primitív lányok járnak oda) :)" "Óóóó még nem írt Neked privátot senki? :D" Hogyha bánt téged a kérdésem akkor kérlek írj egy privátot és megtárgyaljuk. Ne offolj kérlek. Ezek nem tanácsok.
2014. máj. 1. 22:58
 9/52 anonim ***** válasza:
De Neked nem tanács kell, hanem egy nő, aki most rád csap és együtt belecsaphattok a lecsóba... amúgy sem oltásnak szántam egyébként... a Disneyt azért írtam, mert szinte nincs is ilyen jó pasi, csak a mesékben... azt, hogy élőben ismerkedj, az igaz, egy tanács volt, mivel szerintem ott sokkal előnyösebb ismerkedni, mint innen egy zsákbamacskába belekezdeni... innentől kezdve remélem nincs probléma! :)
2014. máj. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves [#6. 22:27 81%]! :) Nagyon megtisztelsz ezzel! :)
2014. máj. 1. 23:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!