Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik azok az okok ami miatt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok az okok ami miatt a ferfi felhagy a no keresesevel?

Figyelt kérdés
2015. okt. 15. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Mikor, milyen helyzetben gondolod? Ismerkedéskor?
2015. okt. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kiderül, hogy mégsem ő kell neki,ismerkedik másokkal is,mással jött össze.


Szomorú,de bármelyik lehetséges. Arra még én sem jöttem rá, ha valaki hetekig bizonygatja, hogy mennyire oda van érted, miért tűnik el úgy hirtelen :(

2015. okt. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ismerkedes, udvarlas fazis
2015. okt. 15. 13:07
 4/9 anonim ***** válasza:
A nőK.
2015. okt. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Biztos rájött,hogy csak egy újabb ribi,aki a pénzére hajt.
2015. okt. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha megtalálta... :D
2015. okt. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#1 vagyok. Ebben az esetben valószínűleg azért, mert nem keres kölcsönösen és mivel egyoldalúan nem udvarolgatok senkinek, így úgy vettem, hogy nem érdeklem annyira sem, hogy billentyűt ragadjon és írjon. Ha mindig csak nekem kell írnom, akkor teljesen érdektelen számomra a nő.


24/F

2015. okt. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk a nő. Aki csak ígér, de nem ad. Vagy valami ilyesmi.
2015. okt. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha úgy érzi, felesleges köröket fut, mert a lány részéről semmiféle érdeklődést, motivációt nem tapasztal.
2015. okt. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!