Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan, hogy a szereto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy a szereto megvaltozik jo iranyba, es felhagy a szeretosdi szerepjatekkal es huseges tarsa lesz a baratnojenek akit addig folyamatosan megcsalt?

Figyelt kérdés

Hosszu szeretokapcsolatrol van szo. Beleszerettem meg az elejen,de o vegig manipulalt es csak jatszott velem es soha nem lett tobb mint sex. Feladtam munkam,parkapcsolatom,barataim,mindent ezert a fiuert mire rajottem hogy o csak megvezetett es soha nem akart komolyabb kapcsolatot velem. Most masfel ev utan a fiuval a helyzet az,hogy irunk de nem talalkozunk,utoljara tavaly osszel lattam, de azota se hagyja hogy eltunjek,valahogy a tarsolyba tart,csak most mar tudom csak jatszik. Nemreg megirtam neki hogy reszemrol vege.De elkezdett teperni,aztan megint megirtam hogy hagyjuk az egeszet,nekunk nincs jovonk,es itt vege. Aztan megint nyomulni kezdett. Nagyon serultem erzelmileg ennyi ido alatt es nem birom tovabb. Nem hagyja hogy eltunjek,valamivel visszacsalogat mindig.Nemtudom elhigyjem e amit legutobb irt hogy azert nem talalkozunk,mert nem akarja tobbet megcsalni a baratnojet. Az ilyen ember nem hinnem hogy igy megtud valtozni,inkabb azt gondolom engem cserelt le es emiatt kerul. De ha megprobalok eltunni akkor kerdore von,hogy en miert vettem le a skype listamrol ot,es miert hazudok neki magamrol(mert tenyleg hazudtam egy ket dologrol). Szoval elszamoltat ami eleg gaz szerintem.Mit gondoltok errol az egeszrol?

En komolyan gondoltam vele az elso alkalomtol hogy talalkoztunk.Nemtudja mit veszit ha orokre eltunok.Megfogja banni hogy nem akart velem tobbet.


2015. júl. 9. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem nevezném ezt pozitív irányban való változásnak, hiszen akkor már 2 csajt vágott át. A részleteket egyébként nem olvastam el, de biztos nem Jack London született újjá benned. :)
2015. júl. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kutyából nem lesz szalonna!!!!
2015. júl. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja és töröld le a számát,tiltsd is le a telefonszámát,emailjét,skype-ját, tiltsd le fészbukon! és akkor nem fog veled kapcsolatba lépni hidd el.
2015. júl. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokat nem veszít, csak egy buta libát merthogy az vagy kérdező. A leírás alapján mindenképpen. A kérdésre válaszolva, nem valószínű, hogy megváltozik.
2015. júl. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!