Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszútávon fent lehet tartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávon fent lehet tartani ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Igazából időnk nincs egymásra. Legalábbis ahhoz képest amennyit szeretnénk együtt tölteni.

Én délelőtt dolgozom(hétköznap és néha hétvége) utána tanulok(levelezőn járok főiskolára-4 éves-, az óráim tömbösítve vannak és 1 hónapban 1 hétig kell iskolában lenni, ami az ország másik végében van).


Ő pedig reggel jár iskolába(csak 1 tanév a sulija) és este 4 órában dolgozik hétköznap.


Mondjuk tanulni csak hétvégén tud, de tudnánk együtt is csinálni. Gyakorlatilag csak ez a 2 nap ami mindkettőnknek szabad és együtt tudnánk tölteni, de beközölte, hogy neki több szabadidőre van szüksége.

Én elhiszem, hogy kell egyedüllét is vagy amit a barátaival nélkülem tud tölteni, de ha épp úgy alakul, akkor meg sose találkozunk.


Nekem olyan fura ez az egész. Volt szó összeköltözésről, csak az a baj, hogy a fizetésünk nem elég az albérlethez, hogy hozzájuk költözzek arra se tud mit mondani, de ez a tartózkodás is inkább nemleges válasz tőle.


Rosszabb ez mint egy távkapcsolat. Sose tudni mikor találkozunk, pedig egy városban vagyunk, de mégis mintha a világ 2 végében lennénk.


2015. okt. 15. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennek nem sook értelme van így.
2015. okt. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ültesd le, és kérdezd meg tőle, hogy hogy gondolja a kapcsolatot. Mivel ez így nem fog sokáig tartani.
2015. okt. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!