Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire rombol egy kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire rombol egy kapcsolatot hosszútávon az eltérő szexuális igény?

Figyelt kérdés

A párom egy nagyon rendes, intelligens jó ember. Nem vagyok belé szerelmes, de nagyon sokra becsülöm őt, és ő ragaszkodik hozzám, így vele szeretnék maradni.

Ő vágyik a csókomra is, én meg nem.

Gyakrabban vágyik szeretkezni, mint én.

Nagyon jól kijövünk. Én azért maradtam meg mellette, mert olyan embert ismertem meg benne, amilyenre soha nem számítottam.


2010. jún. 28. 11:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Én úgy érzem, hogy te csak azért vagy vele, mert úgy gondolod, hogy ennél jobbat már nem találhatsz. Miért zárod ki azt a lehetőséget, hogy egy ugyanilyen pasid legyen, akibe ráadásul szerelmes is vagy?

Másik kérdés: szedsz fogamzásgátlót? Nekem akkor voltak ilyen tüneteim, amikor szedtem. Nem is akartam kilépni a kapcsolatból, mert nem vágytam több szexre, erotikára. Utána jöttem rá, hogy mennyire vak voltam.

Ha régebben jobban kívántad a szexet, akkor azt hiszem érdemes lenne abbahagyni a fogamzásgátlót, akkor lehet, hogy észreveszel más férfiakat is és úgy egészében megváltozik a véleményed.

2010. jún. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

nagyon , egy kapcsolat alapja (nagyrészt) a sex, ha nem jöttök ki az ágyban semmi másban nem értitek meg egymást

azt se nagyon értem ha nem vagy szerelmes hogy tudsz vele "élni"????

de a fickónak is lehetne esze hogy ez nem kapcsolat "Ő vágyik a csókomra is, én meg nem. " ez elég LOL

2010. jún. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Nem azért maradtam vele, mert nem jöhet más.

Ezernyi hapsi van, és nem vágyom jobbra.

Eddig még csak 2* voltam szerelmes, és minkét esetben páros lábbal rúgtam ki az illetőt.

Én tudom nekem mi a fontos, és ő az első olyan ember, akitől ezt megkapom.

Aki elfogad engem úgy ahogy vagyok, és nem csak belőlem akar megalkotni valakit, akit megálmodott magának.

2010. jún. 28. 12:02
 4/25 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés a beszűkült kislányos egoizmus netovábbja! Hagyd ott a srácot és ne kínozd tovább! Vagy kezdj el végre becsületesen élni!
2010. jún. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
wtf?
2010. jún. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Ti szex miatt választotok magatoknak társat?

Én megkérdeztem a körülöttem lévőket, ki mit lát?

Az apukám szerint nem a szerelem fontos egy kapcsolatban.

Az anyukám még sosem találkozott olyan hapsival, aki őt olyan szinten elfogadná mindenestül, mint a párom engem.

A nővérem élete szerelmét hagyta ott, mert egyszerűen más irányba mentek.

Sok embert látok, aki a csodára vár, de csak 1 élő példát, ahol ez a csoda valahogy létrejött.

2010. jún. 28. 12:05
 7/25 A kérdező kommentje:

Amúgy a párom kedvéért sok mindent megteszek, amire én nem vágyom.

És tudja, hogy mi a helyzet, beszéltem már vele róla.

Nm hülyítem, csak elmondtam neki mi a helyzet, és kérdeztem ő mit szeretne.

2010. jún. 28. 12:08
 8/25 A kérdező kommentje:

Még gy apróság az előzőekhez:

A párom dohányzik, én meg sosem tettem.

Az, hogy nem vágyom a csókjára részben innen is fakadhat...

De leszokni nem fog.

2010. jún. 28. 12:15
 9/25 anonim ***** válasza:
Két dolgot magyarázz el nekem! Miért nem vagy belé szerelmes, ha ennyi jó tulajdonsága van? Mi egyáltalán a szerelem számodra?
2010. jún. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
egyikőtök se 100as az biztos.
2010. jún. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!