Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz olyan, hogy bevallják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz olyan, hogy bevallják a férfiak, hogy ők sem valami tisztalelkűek, akiknek csak a kedves belső számít a nőknél?

Figyelt kérdés
Folyamatosan hajtogatják itt, hogy a nők így meg úgy felszínesek, meg hogy csak a leghelyesebb, legizmosabb férfiak kellenek nekik, míg nekik csak egy átlagos, rendes barátnő kellene. És azzal mi van, mikor egy lánynak látatlanban azt tanácsolják, hogy fogyjon le, mert kövéren kevesebb esélye van? És azzal, mikor szinte elhordják hazugnak a nőket, amiért sminkelnek, viszont smink nélkül meg mindenkit csúnyának látnak?
2015. szept. 1. 00:33
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
52%
Oh külső megfog, belső megtart. Egy bányarémmel nem fogok összejönni lehet akármilyen kedves jószívű viszont egy topmodellel sem maradnék sokáig ha egy szar ember belül.
2015. szept. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
16%

Már ezerszer meg lett válaszolva: Ezen az oldalon nincs egy csoport, amit "férfiaknak" neveznek, és kollektíven gondolkodik. Külön egyének vannak, és külön vélemények.


Egyébként meg hiába mondom most neked, hogy nekem valóban csak a belső számít, úgysem hinnéd el. Esélyt sem adnál, hogy bebizonyítsam. Innentől kezdve meddő dolog az egész.

2015. szept. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
58%

Engem csak a külső érdekel.


19/F

2015. szept. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
56%

te miről beszélsz kérdező?

mindig is a külső volt az első számú lényeg,a többi csak utána jön.

2015. szept. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 Clark Kent.. ***** válasza:
38%

Nem értelek Kérdező, azt akarod mondani, hogy akinek számít a külső, annak nem tiszta a "lelke"? Ezt a párosítást honnan vetted? :D


De igen, én vállalom, hogy nálam nagyon fontos, hogy a nő jól nézzen ki. Ha nem tetszik kicsit sem, akkor nem járok vele, akármilyen is a belsője.

2015. szept. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
0%
Nagy mell sosem hátrány. :p
2015. szept. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
17%

Te teljesen különböző emberekről beszélsz,mert amikről írsz azokat teljesen más emberek írják,mint a másik dolgot amit említettél.

Hidd el azok a srácok,akik ide írogatnak néha,és rendesek,azok soha nem írnának egy lánynak látatlanban ilyet,meg ezt a sminkes dolgot sem...

Azokat pont általában a nagyképű emberek írják ide,akiknek bejött az élet,és azt hiszik ők a királyok...

2015. szept. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon szívesen vitatkoznék veled, de van igazság abban, amit mondasz.
2015. szept. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
71%

Én nem kötöm a tisztalelkűséghez azt, hogy valakinek nem csak a belső számít... Számomra is fontos a külső egy nőnél, de a belső mérföldekkel fontosabb. Lehet egy nő akármilyen szép, ha nem tud elkápráztatni az intelligenciájával, humorával, vagy valamivel, ami belső tulajdonságaihoz tartozik. Ugyanakkor lehet egy nő akármennyire is eltérő az én külsőt illető "kedvencemtől", ha lenyűgöz a belső tulajdonságaival. Volt már erre példa.

A sminkre pedig nem hazugságként tekintek, ám én a természetességet kedvelem, emiatt külsőséget illető szempontból nálam előny a szolid smink, vagy a sminknélküliség. Bár én sarkított példa vagyok, mert én az ékszereket sem szeretem kimondottan a nőkön, sőt, a hajfestést se. DE! Ez nem azt jelenti, hogy ne tudnék egy nőt teljes szívemből szeretni, ha az úgy pakolja magára a vakolatot, mint az állat...


23f

2015. szept. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Nem, az itteni urak gondolják magukat sokszor "tisztalelkűnek", amiért csak a belsőt nézik állítólag, míg a "gonosz" nők csak azzal akarnak lenni, akihez külsőleg is vonzódnak. Az itteni egyes férfiaknak állítólag elég, ha "igényes" egy nő, ennyi az elvárásuk saját bevallásuk szerint...
2015. szept. 1. 00:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!