Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi az oka az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az oka az alant részletezetteknek?

Figyelt kérdés
Van egy nőismerősöm, aki pszichológus is egyben, és nem tudom eldönteni, hogy azèrt néz rám oly hosszasan, mert tetszem neki, vagy puszta szakmai ártalomból.

2015. okt. 15. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Eloszlatnék egy óriási kételyt,bármily meglepő is,a pszichológus is ember.

Nyilván tetszel neki.

Vagy valami "udvari bolond "féle lennél,és szakmai szemmel néz rád?:D

2015. okt. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a legegyszerűbb ha odamész hozzá és beeszélsz vele és kderül, hogy milen szándékai vannk, ha kicsit játszol.
2015. okt. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az a legkülönösebb, hogy házasságban él, van gyereke, de úgy tud rámnézni...

Persze hülyeség volt feltenni ezt a kérdést abból a szempontból, hogy látatlanban úgysem tudjátok megállapítani. Csak úgy általánosságban.

2015. okt. 16. 09:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Általánosságban hidegrázást kapok a pszichomókus lányoktól.

Bölcsész, abból is a legrosszabb fajta, mert elhiszi hogy ért is valamihez.

A pszichiáter az más, ők tényleg orvosok.

2015. okt. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt a distinkciót én is tudom, de most nem erről van szó. Teljesen reménytelen lenne belevágni, de mégis olyan...
2015. okt. 16. 11:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem reménytelen. Ha bámul, az egyértelmű jel. Menj oda hozzá nyugodtan. Ha esetleg mégis lepattint az nem azért lesz mert pszichológus.

Csak kérdés hogy érdemes-e?

2015. okt. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!