Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert vasarol ennyit a parom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vasarol ennyit a parom?

Figyelt kérdés
O a ferfi. Fel eve vagyunk egyutt. Egyre tobb ruhat vesz es dragakat. Sokszor a munkahelyere is felveszi ahol koszos lesz. Nagyon sok ruhaja van es a regieket nem akarja hordani. Munkahelyen ferfiakkal dolgozik. Szoval nem ertem miert oltozik ki. Ertem ha kenyelmes de mar tulzasba viszi.
2015. okt. 16. 15:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt meg hozza tennem hogy sokat eddig fel sem vett. Es az eddigiek is max. 1-2szer voltak rajta.
2015. okt. 16. 15:58
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem foglalkozik annyit a pénzzel.
2015. okt. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A mai párok miért nem tudnak egymással kommunikálni??


Drága kérdező, ha gondod van, akkor azt MIÉRT NEM A PÁRODTÓL KÉRDEZED MEG???

Azt hiszed, hogy mi itt majd erre válaszolni tudunk?


Egyébként meg, ha megkeresi rá a pénzt, és nem vesz el a közös fontos dolgok elől a pénzt, akkor meg miért gond, hogy vásárol ruhákat?

2015. okt. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem gond ez, de mar panaszkodott hogy sokat koltott. Es ez az etelek rovasara megy mert kevesebbet vasarolunk belole es rosszabb minosegueket. Kerdeztem tole es annyit mondott mert szuksege van ra. De en ugy latom ilyen sok ruhara nincs.
2015. okt. 16. 16:10
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nekem nem gond ez, de mar panaszkodott hogy sokat koltott."


Nem értem, ő panaszkodott, hogy sokat költ, de mégis költ továbbra is? Akkor minek költ?

Vásárlási kényszer mániában szenved?

Ez valami pszichés levezetés lenne számára?

2015. okt. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!