Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az érdeklődésemr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az érdeklődésemről/ízlésemről? (Hölgyek véleménye érdekelne. )

Figyelt kérdés

Zene:


Főként metált hallgatok, rengeteg alműfaját kedvelem eme zenei irányzatnak. (Pl.: folk, pagan, celtic, viking, death, black, deathcore, symphonic...)

Odavagyok a történelmi és/vagy mitológiai témájú számokért, DE ugyanakkor néha a nu metalt is meghallgatom, még ha ez a stílus távolabb is áll tőlem.


Film (és sorozat):


-Gyűrűk ura

-Vikingek

-Trónok harca

-Spartacus

(Stb.)

+Ismeretterjesztők... Természet-, és történelmi filmek.


Videojáték:


-The Witcher 1-3 (Bár a Wild Hunt sajnos nem fut a gépemen.)

-The Elder Scrolls V: Skyrim


22 éves vagyok.


2015. okt. 16. 18:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én 19 vagyok, a zenei ízlésünk ugyanolyan, ezeket a filmeket és sorozatokat úgy szintén szeretem, plusz olvasok is ilyesmiket, és emellet a videójátékokkal sem fogsz tudni meglepni, mert a Skyrimet nagyon szeretem, de még sok mással is játszom, szóval ha engem kérdezel, semmi baj az ízléseddel.
2015. okt. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én nem hallgatok nagyon metált, csak ritkán ha épp olyan kedvem van és úgy alapból nem vagyok egy metálos személyiség, de általában szimpatikusak az ilyen srácok ha emellett értelmesek is.

A Trónok Harcát meg én is szeretem.

2015. okt. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Azt, hogy nagyjából egyezik az ízlésünk, bár videojátékokhoz nem tudok hozzászólni, mert azzal nem játszok.

Biztos lenne kedvencünk mind olvasás mind zenekarok terén.

2015. okt. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
#4-s szerintem mindenkinek más az ízlése, ezt nem tudja befolyásolni senki meg semmi. :) attól még lehet valakij ó ember
2015. okt. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az én kíváncsiságom sokkal szélesebb spektrumban mozog, de az általad írtak nagy része belefér az én érdeklődési körömbe is. Mondjuk én majdnem egy évtized előnyben vagyok.
2015. okt. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A metálnak is ugyanúgy megvan a szépsége, mint akármelyik másik zenének. Másrészt van ezer alfaja, nem csak a hörgős-dobolós-monoton metál. Egyébként meg a hörgés is tud csoda lenni.
2015. okt. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#5

Persze,de engem nagyon irritál.

2015. okt. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ma 18:48 - Engem meg ez nyugtat le, ha valaki nagyon felbosszant. :-)
2015. okt. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
És kényszerít valaki, hogy hallgasd?
2015. okt. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#10

Milyen szöveg ez?

Hallottam már,és elmondom róla a véleményem,ennyi.

2015. okt. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!