Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem már nem szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem már nem szerelmes belém a párom, és lehet, hogy megcsal! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, több évig barátok voltunk/vagyunk, ő régóta szerelmes belém, de én csak másfél éve éreztem úgy, hogy én is szeretem.

Ebben az évben végezte el a párom az iskoláit. Most lett munkája és sokat dolgozik. Reggel 8től délután 5ig. Nagyon keveset találkozunk, de úgy veszem észre, hogy őt ez nem is nagyon érdekli, nem hiányzom neki. Amikor azt mondja szeret, érzelemmentesen mondja, csak úgy mondja. Eddig szinte mindennap velem akart lenni, mostanában ha van ideje, akkor is azt mondja, hogy nem,mert fáradt. De ha felhívom telefonon, és pont a munkából hazafelé tartó buszon van, akkor is leteszi, mintha nem lenne kíváncsi rám. Az előbb is beszéltünk telefonon és jó gyorsan el is köszönt, de halottam, azt a "püttyögést", hogy valaki más hívja, megkérdeztem, hogy ezért teszi le, azt mondta nem hívja senki. Már nem nevet a vicceimen, annyira érdektelen velem szemben, mondtam neki, hogy már én is megyek hazafelé nem futunk össze egy puszira, erre csak az volt a válasz, hogy nem tesz kerülőutat. Annyira furcsán viselkedik. Eddig arra fogtam, hogy fáradt, de ez már túl furcsa ahhoz képest, hogy mennyire hiányoztam neki mindig és álladóan velem akart lenni. Most már az is megfordult a fejemben, hogy megismerhetett egy nőt, akivel jobban érzi magát, mint velem, lehet, hogy flörtölgetnek, nem hiszem, hogy megcsalna, nem így ismerem! De lehet, hogy már kezd kialakulni valami valaki mással, s csak azért nem hagy el engem, mert azt várja én hagyjam el őt? Vagy mi lehet az oka? Beszéltem vele erről, hogy így érzem ezeket. Azt mondja ne fárasszam le őt az ilyen dolgokkal is. Mondtam, hogy már nem vagyok olyan biztos benne,hogy együtt maradunk és azt mondja ha szakítunk akkor szakítunk nem kell mindig erre gondolni, megtörténhet az is,hogy én hagyom el őt vagy ő engem,bármikor. Eddig soha nem mondott ilyen. Tudom túl sokat aggódom, de nincs senkim, akivel beszélhetnék. Tanácsokat szeretnék. Nem akarom elhagyni, szeretem. Nagyon fontos nekem! Mit tegyek? Hogy derítsem ki,hogy szeret-e? Vagy hogy van e más? Vagy mit lehetne tenni, hogy ez változzon? Ő nem is akar hallani erről a dologról,mert őt felbosszantja! Viszont én összevagyok zuhanva. Egyről a kettőre így megváltozott minden, ez kicsit hihetetlen számomra, vagy csak ennyire jó színész?

Segítsetek.



2015. okt. 16. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Cicam, nem tudtad hogy a szerelem 3 ev alatt elszall :)
2015. okt. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem nem tudtam, láttam olyan embereket(példa: Anya-Apa) akiknél nem száll el, de ha a szerelem el is száll a szeretet megmarad. Mellesleg volt már 4 éves kapcsolatom és nem azért lett vége, mert kiábrándultam,hanem azért mert megcsalt.Szerettem a szakítás után is, ő 1 évig keresett hajthatatlanul napi 2szer is, nem tudtam megbocsájtani, de szerettem.
2015. okt. 16. 19:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Apa meg anya jellemzően nem köti a gyerekek orrára a legbensőbb magánügyüket, hogy valójában hogyan is sikerült átvészelni azt a 20-30 évet. Szeretővel, megcsalással, orbitális veszekedéssel, csendes elvágyakozással, vagy egyéb kiegészítőkkel.
2015. okt. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Édesanyám a legjobb barátnőm.
2015. okt. 16. 21:07
 5/5 anonim válasza:
biztos hogy megcsal
2015. nov. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!