Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék értelmes, felnőtt,2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék értelmes, felnőtt,24-28 éves Nőkkel ismerkedni Budapesten?

Figyelt kérdés
Sokat dolgozom, és elegem van a sok diszkós idióta pics@kból. Hol tudok értelmes nőkkel komolyan ismerkedni?
2011. szept. 27. 23:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Budapesten? Sehol.
2011. szept. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi. Valahová csak eljárnak ezek a nők...
2011. szept. 27. 23:29
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
én csak 20 vagyok! :( XD
2011. szept. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Vidéki 20 éves lány vagyok, de úgy gondolom, hogy kávézóban, utcán (nem rohanva, hanem pl. egy parkban), könyvtárban, rendezvényen (azért Budapesten akad pár, úgy tudom), kiállításon, múzeumban, színházban, sportrendezvényen... Ez attól is függ, milyen az érdeklődési köröd, milyen érdeklődési körrel rendelkező nőt keresel. Talán akkor a legegyszerűbb, ha egyedül van a hölgy, de lehet, hogy hölgykoszorú veszi körül (ilyenkor nem tudom, mert vagy csak trécselni összeültek egyet vagy lehet, hogy éppen ők is "vadásznak" :D, de talán érdemesebb akkor közelíteni ilyen esetben, ha te is barátokkal vagy).

Esetleg még amit tanácsolni tudok, ha van valami hobbid, akkor keress ahhoz kapcsolót klubot, társaságot - Budapesten talán könnyebb ilyet találni, mint itt. Ott megismerkedhetsz hasonló érdeklődésű, esetleg értékrendű nővel.

Akkor még... Társkereső oldal, ha nem zárkózol el előle. :) Én egyenlőre csak nézegettem ilyen oldalakat, de elég sok helyes nő van fent. Szerintem akadnak rendes nők is a neten, tehát akár egy chat... Aztán nem kell hosszú hónapokig csak e-mailezni, MSN-ezni, telefonálni (bár annak is megvan a varázsa :D), hanem ha szimpik vagytok egymásnak, akkor össze lehet hozni egy randit viszonylag gyorsan. Persze, ha ő is nyitott. Ha ilyen lesz, azért akkor azt tanácsolom, hogy olyan helyre hívd első személyes randira, ahol nincs oka félni, ha esetleg egy őrült lennél... :DDD Nyilván nem vagy az (legalábbis szerintem :D), de a nők szeretik a biztonságot. :)


Ennyi jutott eszembe.

2011. szept. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Vegre egy normalis kerdes a gyakorin! :) Kar hogy en sem tudom ra a valaszt...
2011. szept. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Húú ez engem is érdekelne!


Tényleg egy normális kérdés mégis alig válaszolt rá valaki. Bezzeg ha valami idióta kérdés lenne, már öt oldal tele lenne írva.

2011. szept. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Itt tuti nem.
2011. szept. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
amúgy hány éves vagy?
2011. szept. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
26 leszek. Neten sokat próbálkoztam, de a normális levélre a 99% nem is válaszol. A baj az, hogy nem tudom milyen rendezvényre menjek el. A legnagyobb probléma, hogy nagyon sokat dolgozom, és amikor nem dolgozok, akkor is örülök ha pihenhetek egy kicsit, vagy max iszok 1-2 sört, és megyek aludni...
2011. szept. 28. 16:57
 10/14 anonim ***** válasza:
Bálok. Nekem bejött :-)
2011. szept. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!