Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem elvesztette a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem elvesztette a jellegét az egész . Minden értelmes felnőtt ide (? )

Figyelt kérdés
Nem tudom ti hogy vagytok vele,de én így vagyok : mióta különvált a tini és a felnőtt párkapcsolatok,nagyon észrevehető,hogy a tinik átevickéltek a felnőtt kategóriába,ami kb. azt jelenti hogy minden második kérdés arról szól,hogy mit jelent ha félrenéz,mit jelent ha nem mosolyog,mit jelent ha megérint.Ez van most a felnőtt kategóriában.Eddig előszeretettel látogattam az oldalt,a változások ellenére,de most már nincs kedvem kibogózni az igazi,felnőtt kérdéseket,amikhez tényleg kellene segítség,és értelmes válasz.Ez most már végleg így marad,mert ha igen,akkor nagyon sokan lépnek innen.
2015. okt. 17. 21:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Régen nem igazán jártam ide, de mostanában néha offolom itt az agyam tanulás után.

Nekem is feltűnt, hogy jó pár válasz elég gyerekes. Igazából sehogy sem lehetne kiszűrni a fiatalokat, mert idősebbnek adnák ki magukat...

De! Szerintem elég sok komolytalan válasz érkezik idősebbektől is. 23 éves vagyok, egyetemre járok és néha ott olyanokat hallok... Nem egy ember mesélte már, hogy itt meg ott volt és rámosolygott valaki... A többi részét már tudod! :D

2015. okt. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a probléma nem csak ezt a témakört érinti, máshol is sok Pistike van az oldalon.

Az "Üzlet, pénzügyek" topikban is naponta többször látok "Egy euró hány forint?" jellegű kérdéseket, amiktől a falra mászok, mert eleve egy Google kereséssel 2 mp alatt kideríthetné azt, ami érdekli (arról nem is szólva, hogy a kérdésből az se derül ki, hogy a vételi, eladási vagy középárfolyam érdekli).

Az "Egészség" rovatban is akkora blődségek és stupid felhasználók vannak, hogy évek óta nem is néztem arra (pl. amikor egy orvos próbálja elmagyarázni Pistikének, hogy a szódabikarbóna nem gyógyítja a "rákot", akkor sem, ha egy noname honlapon ezt olvasta, amire Pistike lazán lehülyézi).


Az a szubjektív véleményem, hogy azért írogatnak ide (is) biológiailag és/vagy értelmileg 16 év körüliek, mert azt hiszik magukról, hogy ők már "nagyfiúk" és "nagylányok", és nem gyerekesek a problémáik... De nekem nem is ezzel van a bajom, hanem azzal, amikor azt hiszik, hogy ők már nagyon bölcsek, tapasztaltak és a hülyék magabiztosságával szórják tele a hülyeségeikkel a netet.

2015. okt. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
a tini kategória tizenéveseknek van szánva. másszóval 19 éves korig. de most nézzük azt hogy én pl:18 évesen felnőttnek érzem magam mivel önellátó vagyok. míg apám mikor én születtem 37 éves volt.azt mondja hogy nagyon felnőttnek érezte magát, ahogy saját talpra állt, de szerinte addig volt gyerek amíg én meg nem születtem. én tapasztaltabb emberek véleményére vagyok kíváncsi, azért itt kérdezek. az oka a kérdéseim gyerekességének talán az, hogy tapasztalatlan vagyok. ami vicc hogy a tini kategóriában 12-13 évesek kérdeznek szerelemről meg szexuális dolgokról. most melyik a rosszabb? de ha apám szavait figyeljük, a felnőtt kategóriába csak az írjon akinek gyereke van?
2015. okt. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
09:31-es, nem, mert nem mindenki úgy működik, mint édesapád.
2015. okt. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

a szétválasztás napján megmondtam, hogy ez lesz. Az összes öntudatos tini úgy fogja gondolni, hogy a 16.5 évével ő már csak a felnőtt párkapcsolatok rovatba írhat.


Néha csak trollkodásból is megjegyzem az ilyeneknél, hogy "ez aztán igazi felnőtt párkapcsolati kérdés volt", de általában lepontozási hullám követi csak, esetleg önérzetes hozzászólások, hogy a "jézusom, másra nézett az osztálytársam" típusú kérdés igenis minden felnőttnek érdekes probléma.

2015. okt. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Engem is idegesit, de eleg konnyu kiszurni egy kerdesbol h pl tini az illeto es ilyenkor nem valaszolok az adott kerdesre.


Amikor ok valaszolnak roppantul kiakadva az en kerdesemre, akkor nem veszuk roluk tudomast, mert egy 15 eves kolyok velemenye irrelevans azzal kapcsolatban amirol a kerdesem szolt.


Valojaban ez az adminok hibaja mert nem szurnek.

2015. okt. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!