Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szépség szubjektív, legalább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szépség szubjektív, legalábbis itt ezt mindenki hangoztatja. De ha az, akkor ezt a srácot a 10 pontos listán miért nem pontozták le jó sokan és miért kapott majdnem mindig 7,8 vagy 9 pontot?

2013. okt. 17. 20:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mert jó a kisugárzása, ennyi. Ugyanez a pasi kevésbé mosolygósan, kevésbé belőtt hajjal, görnyedt testtartással, divatjamúlt ruhákban 2 pontos lenne.
2013. okt. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én így is kettő pontot adnék neki, egyáltalán nem jön be, inkább taszító...
2013. okt. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Én sajna nem hiszem. Ha egy pasi nem sportos nem helyes, akkor akármilyen szinten is boldog, mosolygós, fullos ruhákat hord, akkor sem kap 5-6 pontnál többet. Míg egy ilyen pasi, ha kissé le is van amortizálódva, akkor is 5 pont felett fog kapni szinte mindig. Én nem hiszek ebben a szubjektív dologban. A mai huszonéves lányok 90% ilyen beütésű vagy valamilyen szinte hasonló srácokkal látom. Lehet megkövezni. A szörnyű meg az, hogy ha mondod itt azt, hogy mindig elutasítanak a csajok, akkor az ehhez hasonló fiúk kiosztanak téged, hogy veled van a hiba, nem jól közeledsz stb. Holott szerintem ép és rendes eszű pasi intelligens módon közelít a csajokhoz, de kizárt, hogy azzal is ugyanolyan nagy számban lenne sikere náluk, mint az ilyesmi fickóknak. Pedig ezek sem tettek le többet az asztalra, az az 1-2 év konditerem az nem több. De vonzónak születtek, és azt látom, hogy ezu pokolian nagy hendikepp, akkor is, mikor ezt itt a gykn 10 ből 9 lány állítja, hogy nem az.
2013. okt. 17. 20:30
 4/19 anonim ***** válasza:
Ettől még lehet szubjektív. A szubjektivitás nem azt jelenti, hogy nem tetszhet soknak, meg nem is azt, hogy akkor legalább ugyanannyinak nem tetszik, mint amennyinek tetszik. Attól szubjektív, hogy ahogy látod itt is, van, aki csak 5 pontot ad neki a 10-ből, mint látod, van, aki 2-t, és van, aki egyenesen leb*zizza. Nyilván ők, meg akik 2 pontot adnának neki, kicsit sem találják szépnek.
2013. okt. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt hagyjuk, mert ilyenkor már nem jönnek releváns válaszok, hanem ilyen vigasztaló típusúak, hogy áá, nekem nem jön be. Pedig kizártnak tartom, hogy valamilyen szinten ne jöjjön be ez a pasi a 20 on éves lányok 80-90%ának.
2013. okt. 17. 20:32
 6/19 anonim ***** válasza:

"Én nem hiszek ebben a szubjektív dologban."

Én meg nem hiszek a gravitációban.

2013. okt. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szóval válogassuk ki a neked tetsző kommenteket, és az alapján ítéljük meg. Mondjuk már a legelején is volt, aki leb*zizta, szó se róla. Meg kapott 5-6 pontokat is. Ha nem lenne szubjektív dolog, akkor hogy kaphatott volna 5 pontot?

Ha nem lenne szubjektív dolog, akkor nem a 90%-uknak jönne be, hanem 100%-nak. (Bár a 90% felől vannak kétségeim.) Látod, ez jelenti azt, hogy szubjektív.

A te gondolatmeneted viszont objektíve torz.

2013. okt. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nálam ez a pasi max. 5-ös. Nem az esetem.
2013. okt. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Akkor én a 10%-ba tartozom, de nekem tényleg nem jön be. A fiú aki tetszik, kicsit sem sportos, nem jár divatos ruhákban, nem vigyorog ilyen hülyén, nincsen ilyen "de menőnek hiszem magam" kisugárzása, kb. ennek a csávónak pont az ellentéte. De ő bejön. Ez a valaki a képen meg nem.
2013. okt. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Kb a 44 kommentből 35 8 pontra vagy annál többre taksálja. Ez pedig azért elég nagy többség.
2013. okt. 17. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!