Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfi gyereket akar, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi gyereket akar, de a nő még nem. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Húszas évei közepén jár a nő, aki pályakezdő, és egyenlőre még nem tervezett gyereket. A férfi pedig már családot szeretne alapítani.

Mi legyen? Mit tennétek? Működhet ez?


2015. okt. 18. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Hasonlo mint nálunk.

Nem tudom, megbarátkozzol a gondolattal vagy keressel valaki mást.

Én még eddig csak megprobélok időt nyerni addig megbaratkozni a gondolattal.

2015. okt. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egyenlőre én is így vagyok vele.

Jöhet még komment. Köszönöm az eddigit!

2015. okt. 18. 15:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Tisztázzák le, hogy hogyan is képzelik el a jövőt. Számomra természetes, hogy egy fiatal, pályakezdő nő nem akar még gyereket, de azt is megértem, hogy nem mindenki így gondolkodik. Épp ezért kell ezt megbeszélni, mert ha nagyon különbözőek a jövőképek, akkor nincs értelme a folytatásnak. Ja, és kerüljétek az olyan hozzászólásokat, hogy "majd", vagy "később". Konkrétumokban beszéljetek, az segít.
2015. okt. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen jogosnak és természetesnek tűnik, hogy egy ennyi idős, pályakezdő nő még várni akar a gyerekvállalással. Nem baj, ha kicsit megalapozzátok előtte a jövőt, az idő még nem sürget annyira.

Meg kell beszélni, hogy néhány év múlva akar-e a nő gyereket, hogy hasonlóak-e az elképzeléseitek a jövőről, aztán ennek függvényében döntsetek a továbbiakról.

Ha tényleg csak néhány év munkaviszonyt szeretne előtte a nő, nem látom értelmét ennek az óriási babaláznak, végül is fiatal párról van szó. Persze a végtelenségig elhúzni sincs értelme.

2015. okt. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hány éves a férfi? Ez is komoly szerepet játszik. Ha már 30-40 körüli jogos hogy gyermeket szeretne,de ilyenkor a nő azt érezheti hogy neki ez még korai vagy nem élt eleget.

Én személy szerint igy érzek, nem éltem eleget. Miért "kell" nekem 25-26 évesen gyereket vállalnom amikor ő ennyi idősen még bulizott és csajozott?! Egy gyerek nagy felelősség, nem lehet csak otthagyni a kanapé sarkában hogy meguntam.

2015. okt. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1&5 válaszoló ugyanaz
2015. okt. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!