Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érti ezt valaki?

Figyelt kérdés

Van egy férfi barátom, aki iránt elég mély érzéseket táplálok, ő tudja ezt, de azt mondja csak barátként tud elképzelni. Mégis sokszor úgy tűnik, hogy ez nem így van,máskor úgy tűnik halálra idegesítem, mégsem küld el sehova...

Nincs köztünk intimitás, neki nincs senkije, nekem van, bár nem probléma mentes kapcsolat.

Érti ezt valaki, azon kívül, hogy jellemes?


2015. okt. 18. 17:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a barátod az akadálya annak, hogy lépjen. Ha mást szeretsz mért nem zárod előbb azt le?
2015. okt. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Mar megint egy kva...
2015. okt. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem mindig egyszerű lezárni egy kapcsolatot, sok szempontot kell figyelembe venni.
2015. okt. 18. 17:05
 4/12 A kérdező kommentje:
Tisztelt 2-es válaszadó, ha te mondod biztos úgy van. Azért azt hozzátenném, 40+ vagyok, életemben 2kapcsolat volt, a másodikban élek, és mindig hűséges voltam.
2015. okt. 18. 17:08
 5/12 _Harry Potter_ ***** válasza:
19%
Tehát egy ribi vagy. Esküszöm, ez az oldal egyre mélyebbre süllyed színvonalában.
2015. okt. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

Jelentkezem, erteni velem.

Gondolom nem akar ribizlit maganak, megvarja mig lezarod a kapcsolatodat.

2015. okt. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szoktatok olvasni is, mielőtt válaszoltok, vagy alapból leprostiztok mindenkit?
2015. okt. 18. 17:22
 8/12 _Harry Potter_ ***** válasza:

Nem értelek Kérdező.


Van egy pacákod, de mellette mégis mást akarsz. Nem úgy lenne a tisztességes, hogy kidobod azt a manuszt, és úgy kezdesz el flörtölgetni? Vagy biztonsági tartalékban jó neked, ha esetleg akire vágysz, az nem jön össze?


Gondolkodjon már el mindenki, aki melletted áll. Szeretne-e valaki olyan barátnőt, amilyen te vagy?

2015. okt. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mégegyszer kérdezem, szoktál olvasni? Nem fröltölgetek, a pacákom, ahogy te írod tisztában van a helyzettel, nincs tartalékban senki, de a háttérben olyan problémák vannak, ami miatt nem lehet lezárni a kapcsolatot.
2015. okt. 18. 17:32
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha úgy tűnik neked is,hogy néha halálra idegesíted,akkor megvan az egyik lehetséges oka,hogy csak barátként tud elképzelni.Hidd el neki és fogadd el.A régi kapcsolatot pedig vagy tedd helyrevagy zárd le.
2015. okt. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!