Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze jönnétek lányok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze jönnétek lányok olyan sráccal aki nagyon okos, de az érzelmeket kevésbé érti meg?

Figyelt kérdés
24 éves.
2015. szept. 12. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor még sem okos
2015. szept. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

valóban.

a való életben nem a lexikális tudást nevezik okosnak,hanem aki elég pontosan átlátja a helyzeteket az érzelmi szituációkat a játszmákat.

vagyis a valóságban akkor buta a srác.

2015. szept. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem jól látjátok. Én is ilyen vagyok... vagyis. Megértem az érzelmeket csak nehezen tudok rá reagálni. Olyasmi ez (vagy talán az is) mint az Asperger szindróma. Írásban viszonylag könnyen megy. Tettekkel is, de szóban hihetetlenül nehéz.
2015. szept. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
óó 3as. a számból vetted ki a szót.
2015. szept. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: a te szituációd az érthető,és attól még lehetsz okos...de a kérdező ezt nem írta,amit te
2015. szept. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pszichopata magyarul? :) Nem biztos.


Mármint, még ha nem is szenved semmiféle antiszociális zavarban, akkor is zavarna, hogy én egy meglehetősen irracionális, érzelmei és hangulatai által vezérelt lány vagyok, ha nem ért meg, nem tud együttérezni, akkor iszonyat gyorsan szétmegyünk, mert nem tudunk együtt lenni, együttműködni, összhang nem lesz, max konfliktus, mert szerinte én irracionális vagyok, szerintem ő meg egy érzéketlen fac.


Olyannal viszont lehet esélyed, aki kevésbé intuitív és inkább a megfontolt racionalitás vezérli, sok van ilyen nőből is.

2015. szept. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mit értesz teljesen pontosan azon,hogy az érzelmeket kevésbé érti meg?

az én barátom nagyon okos,viszont egy érzelmi analfabéta volt a kapcsolatunk elején,nem mérte fel jól az érzelmeimet (ez a tapasztalanságából adódott),valamint nem is tudta kifejezni a sajátjait. mára már minden gondunk megoldódott.

2015. szept. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!