Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg a mennyaszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a mennyaszonyom hogy itt kell éljünk külföldön?

Figyelt kérdés

9 éve vagyunk együtt. 3 éve dolgozom itt Németországban. Havonta találkozunk körülbelül. 2 hónapja mondom neki hogy találtam neki munkát albérlet is van csak jöjjön. Ő csak hiteget. "majd meg beszéljük " jövő hónapban" stb.


Legutóbb 2 napja azt mondta hogy augusztusban ha haza megyek akkor beszélünk a szüleivel.

Talán így majd szeptemberben kijön.

Az okok azok hogy van egy bátyja aki szintén itt él a családjával. Ezért anyukája depressziós lesz és magányos ha ő is ide jön na és fájna neki hogy ott hagyja őket.

Van egy kutyája akitől szintén nem tud megválni.

Azt mondja hogy az is zavarja hogy itt magába lenne sok időt hiszen én van hogy hajnal 3 tól délután 4ig is dolgozom vagy még tovább ha esetleg reggel 6-7-kor kezdem. Neki egy napi 4 órás munkája lenne.


Édesanyja ki engedné de körülbelül 2 hónapra.


ti mit tanácsoltok nekem?


27f párom 23 éves


2015. júl. 24. 22:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
Értem én, hogy a kormány ellehetetleníti az életet Magyarországon, de már akkor is elegem van ezekből a hazaáruló kérdésekből...
2015. júl. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
költöztesd ki az anyukát is.
2015. júl. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
6%
Te 18 évesen összejöttél egy 14 évessel?
2015. júl. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ott élnetek.
2015. júl. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

23 éves felnőtt nőnek, az anyukájától kell engedélyt kérnie?


Anyukájától kérted meg a lánya kezét. mivel ő nem dönthet ilyen fontos kérdésben...

2015. júl. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Anyuci pici lánya.Nem akar ő kiköltözni,azért húzza az időt.Nem is tudná ott feltalálni magát ezek alapján.Ha te kinn akarsz élni,ő nem,akkor tudod mi a megoldás...
2015. júl. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem kötelező ott élnie. Ha nem akar nem megy. Legyen akkor szeptember a határidő, addig döntse el, hogy megy, vagy marad.
2015. júl. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Moby Dikk ***** válasza:
60%
Dikk!
2015. júl. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Lilikécske ***** válasza:
73%

Rá is gondolsz, vagy csak magadra? Ne minden a pénz körül forogjon! Az eszedbe sem jut, hogy egyszerűen nem akar idegen országban élni? Ja, hogy ez nem indok? Akkor ha a lakóhely nem indok, költözz te hozzá!

Neki egyébként mi a munkája? Mert mondjuk lehet, hogy ő inkább akarna rendesen dolgozni, nem csak 4 órában. Nő akar lenni, és nem eltartott.

2015. júl. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"hogy itt kell éljünk"

Nálam itt megakadt a dolog. Kezdjük azzal, mi az hogy ott KELL élnie? Tán csak van valami beleszólása neki is. Lehet, hogy nem akar egy idegen országban élni, vagy ha már az anyukája jött szóba, akkor meglehet, hogy annyira jó a viszonyuk, hogy nem akarja "itt hagyni".

Az ő szemszögét is meg kell érteni.

2015. júl. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!