Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy buliban egy fiúval sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy buliban egy fiúval sokat beszélgettünk, majd flortolt velem, es érezhető volt a kémia, de tudom, hogy van barátnője, aztán egy héttel kesobb zavarban volt, nem nézett ram csak a szeme sarkából az mit jelent?

Figyelt kérdés
Szégyelli ami tortent mert tudja hogy a barátnőjének nem esne jol, vagy pedig azert van zavarban, mert tetszem neki, vagy pedig nem tud mit kezdeni az érzéseivel es ossze van zavarodva? Es mit kene tennem? Varjam meg amig esetleg odajön hozzam, vagy menjek oda én?
2015. okt. 18. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Ha van baratnokeje es igy is odamennel hozza, fugj fel magadnak egy audi a8 4.2 kipufogocsovet
2015. okt. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szégyelli.
2015. okt. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat ha rbi akarsz lenni akkor csak menj szepen oda hozza!
2015. okt. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak egy lány vagy,akivel flörtölt egy buliban,mert éppen nem volt ott a barátnője.Szó nincs érzelmekről.Szerintem amúgy pont leszarja,kinek mi esik jól,hiszen megcsinálta a csaj háta mögött.Ez sokat elárul róla.Neked meg nem muszáj r...banckodnod,más kapcsolatába belerondítani.Te is csak egy vagy a sok közül,ha más lett volna ott azon a bulin,aki bejön a srácnak,akkor vele kezdett volna ki,olyan mindegy neki.
2015. okt. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!