Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, akik nem zárkóznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, akik nem zárkóznak el attól, hogy fiatalabb párjuk vagy szeretőjük legyen, milyen külső és belső elvárásokat támasztotok az ilyen srácok irányába?

Figyelt kérdés

2015. okt. 19. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Én barátom egy évvel fiatalabb nálam,de nem támasztottam semmiféle elvárást az ismerkedésünkkor. Jól éreztük magunkat együtt, élveztük egymás társaságát. Nem is látszott a korkülönbség,ami nem is mérvadó.

Bár gondolom te nagyobb különbségre gondolsz.

2015. okt. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, én itt elsősorban olyasmire gondolok, hogy adott egy 30-as vagy 40-es hölgy és egy huszonéves férfi. Azért köszi a választ.:)
2015. okt. 19. 14:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Párom 8 évvel fiatalabb nálam. Nem kerestem fiatalabbat, hanem egyszerűen vele volt meg az az összhang, amire egy párkapcsolatban vágyom. Ehhez azonban meg kellett ismernem előzőleg (akkor még nem akartunk egymástól semmit), fokozatosan alakult ki köztünk a vonzalom és a szimpátia. Ha bepróbálkozott volna nálam az elején, mint fiatal pasi, aki idősebb nőre vágyik, elhajtottam volna, ahogy mindenki mással tettem hasonló helyzetben. Ő azonban nem keresett nála idősebb nőt, én sem nálam fiatalabb férfit, hanem ismerkedtünk és spontán összejöttünk. A korkülönbségnek semmi jelentősége nincs a kapcsolatunkban.
2015. okt. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hódítani akarsz? :)) Attól függ mire kell neked egy 40-es nő, gondolom ha csak arra akkor nézzél ki jól, add meg ami kell, légy vele kedves.

Én 30-as vagyok, de nem tudnék komolyabbat elképzelni egy 5-10 évvel fiatalabbal, egészen más korosztály a 20-on éves fiúk.te mit látsz az ennyivel idősebb nőkben?

2015. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Belsőre lássam hogy valamennyire érett, nem az a huszonéves bulizós-piálós agyilag kamasz srác. Műveltség és intelligencia (közös érdeklődések) elég fontosak beszélgetéskor.


Külsőre a magas (min. 185 cm), sportosabb férfiakat szeretem és lehetőleg ne legyen kopasz, hanem legyen valamennyi haja.

2015. okt. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!