Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen külső-belső tulajdonság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen külső-belső tulajdonságoktól lesz egy lány jó barátnő?

Figyelt kérdés

Milyen viselkedést vártok el? MIk azok a női tulajdonságok, amik az őrületbe kergetnek?

Komoly válaszokat légyszi :)


2015. okt. 17. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Legyen kedves, őszinte, nem árt ha aranyos és megértő. Érezze, hogy velem egyenrangú, nem alattvaló de ne is akarjon uralkodni felettem. Persze poénból vagy érdekességképpen lehet játszani sok mindent de átlagos napokon ne. Fogadja el, hogy ember vagyok, nem szuperhős :)

Én is elfogadom ha vannak hibái, megértem és próbálok segíteni is. Nem baj ha szeret kísérletezni bármiben.. akár a konyhában ,akár az ágyban, de tényleg bárhol. Csak előtte azért közölje mi a terv, hogy ne legyen nagy a meglepi. Jó ha bújós és szereti ha szereti valaki.

Nem bírom amikor egy lány egoista, nagyképű, beképzelt és felsőbbrendűnek hiszi magát. Ha mindenről és mindenkiről megvan a véleménye és kéretlenül is mindig mindenkit negatív jelzőkkel illet, csak ő a legszebb, legjobb. Az ilyet nem szeretem. Aki túlságosan anyagias és minden külsőség számít, de érzelmek és gondolatok nem igazán vannak.

Ha egy lány visszahúzódóbb, félénkebb akkor őt jobban szeretem. Olyan védelmező típus vagyok vagy nem tudom. Na így dióhéjban ennyi. Ha konkrét kérdésed van valamivel kapcsolatban akkor írhatsz privátot is és elmondom :)

2015. okt. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na erre én is kiváncsi leszek:D
2015. okt. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint a felenk leanykakat nem szeretik tulzottan.
2015. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!