Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kapj (t) a el a fejét?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kapj (t) a el a fejét? Miért nem akar közeledni? 22L

Figyelt kérdés

Nézeget, méreget egy srác már egy ideje. Én is őt, mivel tetszik. Sokszor rajtam felejti a tekintetét. A minap miután elsétáltunk egymás mellett, kb. fél perc után hátranéztem (mert bár többször látom, de csupán egy pici időre, így megakartam nézni), erre ő is hátrafelé nézett, de amint én hátrafordítottam a fejem, ő elkapta az övét... Ilyen többször előfordult már. Mikor elmegy mellettem is jó megnéz. Nem vagyunk már 15-16 éves gyerekek, mégis 'csak' a szemmel tartás megy. Persze köszönni mindig szokott. De ennyi...


Látom, hogy néz, jól megnéz, akkor miért kapja el a fejét, ha lekapom? Előtte is nézett..


2015. okt. 19. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Alacsony tesztoszteron szint?
2015. okt. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hmm? :O
2015. okt. 19. 15:39
 3/10 anonim ***** válasza:

Félénk.

Te is az vagy? Mert akkor ebből semmi nem lesz az égvilágon...

2015. okt. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2-es jól mondja ha se ő se te akkor ennek lőttek.
2015. okt. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon helyes fiú. Véleményem szerint sok lánynak tetszik. Az ilyen fiúk általában nem félenkek, nem? Amúgy fiatalabb pár évvel. Az mennyit 'ront' a dolgon?
2015. okt. 19. 15:47
 6/10 A kérdező kommentje:
Idősebbnek hittem. 18 körüli.
2015. okt. 19. 15:48
 7/10 anonim válasza:
48%

"Nem vagyunk már 15-16 éves gyerekek"


de, sajnos azok vagytok.

főleg a 18 éves fiú, aki attól hogy 18, még értelmileg korántsem felnőtt.

te pedig 22 éves lány létedre egy nálad 4 évvel fiatalabb fiút akarsz felszedni, hát ez sem vall egy hű de felnőtt gondolkodásra.

2015. okt. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Nem vagyunk már 15-16 éves gyerekek"

De, lélekben igen. Te is, meg ő is. Az egész viselkedésetekből remekül látszik.

Ha nem, akkor eleve nem itt kértél volna segítséget.


De még nyitva előtted az út: lehet ismerkedni. NEM NEKI!

NEKED kell megmozdulni, ha szeretnél tőle valamit.

2015. okt. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szerintem pedig a személyeskedésnél nincs is 'szebb' bemutatkozás. Azzal, hogy ilyeneket írsz te mutatod meg milyen ember vagy, a te 'értéked' mutatkozik meg, DE a te dolgod, ahogy érzed.


Sosem kezdeményeztem senkinél. Nem konkrét elhatározásom, hogy fiatalabbat szedjek fel. 20-on évesnek gondoltam. Nem egy átlagos 18 éves, legalábbis kinézetre.

2015. okt. 19. 17:13
 10/10 anonim ***** válasza:

"a személyeskedésnél"

Nincs személyeskedés.

Most itt rólad van szó (nem rólam), és egy olyan állításodról, hogy nem vagy gyerek.

De az vagy. Azért is az vagy, mert rögtön személyes sértésnek veszed a kritikát.

Azért is az vagy, mert erősködsz, hogy "nem ismerkedem".

Miért nem ismerkedsz? Buta vagy? Vagy gátlásos? Rosszul neveltek?

Önmagad ellensége vagy? Miért fontos neked, hogy semmiképen se ismerkedj magadtól?

2015. okt. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!