Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők. Ha sok néger lenne az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Ha sok néger lenne az országban mint Amerikában, ismerkednétek velük?

Figyelt kérdés
Érdekel, hogy a magyar nők hogy viszonyulnak ehhez a kérdéshez. Köszi a válaszokat.
2015. okt. 19. 18:33
 1/8 anonim válasza:
76%
nem
2015. okt. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Én biztosan nem, engem sose vonzottak. Nem vagyok rasszista, de valahogy csak a fehér férfiak vonzanak. Még nem láttam olyan feketét, aki tetszett volna. Na meg az óriás farkakat sem szeretem.

De van olyan ismerősöm, aki meg kifejezetten rá van kattanva szexuálisan a feketékre. :)

2015. okt. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is ismerek olyat akinek nagyon bejönnek. Tulajdonképpen az a lány tetszik nekem, de lehet nem is ismerkedne velem. :D :/
2015. okt. 19. 18:40
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Ez a fekáknak nagyobb farka van hoax ez amúgy honnan ered?
2015. okt. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért a feltételes mód? Sok néger van az országban, és ismerkednek is velük.
2015. okt. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 hisztynka ***** válasza:
100%
Nem. Egyszerűen nem az eseteim.
2015. okt. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Romantikus téren nem, egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány színesbőrű srácra mondtam azt, hogy "egészen helyes", mert nem jönnek be (és ebben semmi rasszizmus nincs). Barátkozni simán.
2015. okt. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Pesten azért elég sok néger van de nekem egyáltalán nem jönnek be. Barátkozni se szívesen barátkoznék velük :(
2015. okt. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!