Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a lakáska...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a lakáska megfelelő csajozós kecónak?

Figyelt kérdés
[link]
2015. okt. 20. 04:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kérdező: egy a fontos! Csak legyen tisztaság a lakásban és ne legyen rendetlenség... Mindegy milyen a kégli,csak tisztaság legyen és tudd mivel megkínálni.(üdítő,étel stb).
2015. okt. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Azt hittem ez férfias dolog, megdolgozni a saját lakásért, önerőből megvenni, és ezt a nők is értékelik.


Egyébként lényegében a megélhetés miatt kellene lakás, mert albérletet nem tudnék Budapesten fizetni.


Egyébként ha szert tennék erre a lakásra és egyedül megélnék, akkor máris többre vinném mint a 25-35 év közötti magyar fiatalok 40%a, ennyien laknak ugyanis a mamihotelben. Ja, nyilván gazdag vállalkozócsemete mind.

2015. okt. 20. 09:27
 13/17 anonim ***** válasza:
Te se vagy jobb naluk ezzel a lenezessel. Egy rossz no,csaj, kislany szintjen vagy ezzel a hisztivel es frocsogessel,ez pedig sokkal jobban zavar, minthogy mamahotelben laksz a total csoro szuleidnel.
2015. okt. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nem nézem le a mamihoteleseket.


Engem néznek le a szegénység miatt.


Mert a nőknek ez a mérce.


A della.

2015. okt. 20. 09:47
 15/17 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond, a mostani lakók bútorait, cuccát nem kell nézni. Beköltözés előtt egy tisztasági festés azért kell, de azt akár magad is megcsinálod. 31N
2015. okt. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Miért nem alszik a kérdező, én ezt kérdezném.
2015. okt. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát én jobb szerettem, hogy a párom még otthon lakott, mikor összejöttünk, volt elég félretett pénze, mert elég sokat dolgozott, aztán együtt költöztünk albérletbe, raktunk félre és utána KÖZÖSEN vettünk egy olyat, amiben az életünket fogjuk leélni.
2015. okt. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!