Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok mi az ami nem ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mi az ami nem ajándék kategória? Én most kellemetlenül érzem magam, a bevásárló listáról választott.

Figyelt kérdés

Pár hete járok fogászati kezelésre, így le kell cserélnem az elektromos fogkefém fejét, más fajta is kell most. Felírtam a bevásárló listámra, mert akciósan akarom megvenni. Volt "kívánságlistám" amin olyasmiket gyűjtöttem össze, amire tényleg vágyok, örülnék neki. Ezt direkt megmutattam a barátomnak, mert megkérdezte, mit szeretnék.

A hétvégén volt a születésnapom és a barátom (együtt élünk fél éve, 2éve vagyunk együtt) "meglepett vele" és nem volt túl őszinte a mosolyom, mert ez olyasmi (szerintem) ami nem túl ajándék kategória. Összefutottunk a barátokkal, akik megkérdezték, mit kaptam és hát elég kellemetlen volt kimondani is hogy : elektromos fogkefe pótfejet.

Ő tőlem mindig olyasmit kapott, amire tényleg vágyott pl. csináltattam pulcsit azzal a mintával, amit kitalált, megcsináltattam a kocsi sötétítését (kifizettem, leszerveztem), mozijegyet premierre stb. aminek tényleg örült, akarta.

Most senki ne az értékre gondoljon, mert nem olcsó annyira ez se (4ezer) de nem tudom, kellemetlenül érzem magam. Látja, hogy valami nem kerek, de félek szólni. Szerintetek??


2015. okt. 20. 17:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nem meglepetést akartam, hanem olyat amit szeretnék is. A listán mi volt: egy Deichmann-os táska, mert tönkrement a régi, egy Dumaszínház, mert szeretem és lesz a környéken nemsokára ami ritka és egy köntös.

Azért írtam listát mert iszonyat feledékeny (kb 5 perc múlva is van hogy nem tudja mi volt),ezt vállalja de heti 6napot dolgozik 12órában, fáradt mindig, azért kérte. Ő nem ír listát, ezeket mondogatta, hogy szeretné és megkapta.

Előző szülinapomra egy karórát kaptam.

2015. okt. 20. 17:56
 12/17 A kérdező kommentje:
Az is megvolt, hogy megnézte velem a táskát és a köntöst is, mondtam hogy mennyire tetszik, jó lenne, sőt a dumaszínházt is mutattam, hogy végre lesz a környéken, már többször, mert volt, hogy nem volt itt és panaszkodtam.
2015. okt. 20. 17:58
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Kívánom, hogy ennél komolyabb gondjaid sose legyenek az életben. :) De komolyan. Szerintem ezek a praktikus ajándékok nagyon jók. Én is mindig ilyennek örültem a legjobban a baratnoimtol. Sugalltam feléjük, hogy az ilyet szeretem. Nem értem, neked miért gáz ez? Jobb lenne pl. egy Gucci parfum, hogy villoghass a baratnoid elott? :)
2015. okt. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem az nem ajándék, amit mindenképp megvennék magamnak, mert szükséges a háztartásban. Mielőtt bárki megszólna, gyerekkoromban nagyon szegények voltunk, de soha nem vettek nekem a szüleim cipőt, vagy ruhát születésnapra, karácsonyra. Ha csak egy könyvre tellett, akkor azt kaptam. Így szoktam meg, azóta is így csinálom, és én sem örülnék, ha a férjemtől mosóport kapnék születésnapomra, meg cukrot, lisztet karácsonyra.
2015. okt. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nem, inkább azért mert be se csomagolta, csak odaadta. :\


Ezeket szeretem én kiválasztani, én se veszek neki borotvát mert ez az ő ízlése, milyet akad épp, mert most más fajta kell ráadásul, ezt magamnak nem írtam fel, csak hogy pótfej kell.

2015. okt. 20. 18:12
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem illik ajándékba ilyesmit adni.Még ha nem is a listáról választ,hanem vesz egy doboz bonbont,az is jobb lett volna.Ugyanígy nem illik fogszabályzót meg szemüveget meg gyógyszert sem ajándéknak nevezni.Nekem is rosszul esett volna.Ez alól kivételt képeznek a szememben a mellnövelő készítmények vagy egy mellnagyobbító műtét.Na annak lehet örülni,de ez így illetlenség volt a pasitól,de valószínű,hogy nincs tisztában az illemmel és nem direkt akart mebántani.
2015. okt. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Tényleg fura ajándék, de az én párom se ért hozzá. Pl szeretem a könyveket és folyton azzal jön hogy vesz könyvet. De megmondtam neki, hogy számomra a könyv üzenet, és olyat vesz akkor úgy vegye hogy jelzés értékű legyen.

Amúgy meg ha valamire szükség van az jó dolog, pl én ebookot kaptam, mert régóta szerettem volna, de csak belefizetett, azért nem olcsó... és én ezt így tartottam igazságosnak.

Amúgy meg ha szükség van rá, mindegy mi az, pl párom kérte hogy szemüvegbe adjunk bele mert neki 80-100ezer forint egy szemüveg...

2015. okt. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!